NOVINKA: Rozširujeme kategóriu ŠATNÍKOVÉ SKRINKY!

1. 11. 2023

Hľadáte šatníkové skrinky v zaujímavých farbách a s vysokou mierou zabezpečenia pre Vaše priestory? Máme pre Vás novinku!
Kategóriu šatníkových skriniek rozširujeme o veľké množstvo nových šatníkových skriniek so širokou škálou farieb, prevedení aj zámkov, ktoré zapadnú do akéhokoľvek priestoru! Vyberajte medzi novými modelmi šatníkových skriniek už teraz!
Šatníkové skrinky sú ideálnym pomocníkom pre úschovu osobných vecí a oblečenia v každej šatni. Či už ide o školu, prevádzku, kanceláriu, verejné bazény alebo napríklad verejnú posilňovňu.

Nové šatníkové skrinky ponúkajú nielen rôzne prevedenie dverí, ktoré sa ľahko prispôsobia Vášmu interiéru, ale aj pokročilé zámky, ktoré zabezpečia Vaše cennosti, to všetko hneď v niekoľkých moderných farebných variantoch.:

Insert your text here

Nové šatníkové skrinky v ponuke tak nielen skvele vyzerajú, ale zaručujú aj vyššiu bezpečnosť a organizáciu vecí a oblečenia všetkých Vašich zamestnancov i návštevníkov.

Nové široké šatníkové skrinky s medzistenou sú vďaka šírke 1 oddielu až 400 mm skvelým riešením pre maximalizáciu priestoru v jednom oddiele. Ponúknu nielen viac priestoru ako klasické skrinky, ale vďaka vnútornej medzistene aj miesto na uloženie civilného a pracovného oblečenia.

Vnútri oboch oddielov je nerezová šatníková tyč slúžiaca na zavesenie ramienok. Nechýbajú ani vetracie otvory a uzamykanie cylindrickým zámkom.
Vyberať môžete varianty šatníkových skriniek v kovovom prevedení.Kovové 2-dverové šatníkové skrinky s klasickým úložným priestorom disponujú 2 oddielmi. Vnútri každého oddielu je nerezová šatníková tyč a plastové háčiky. Cirkulácia vzduchu je zaistená vetracími otvormi. Každý zamestnanec, zákazník alebo návšteva má tu dostatok miesta pre svoje osobné veci aj oblečenie.

Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým zámkom a dvoma kľúčmi, elektronickým kódovým zámkom, RFID alebo otočným zámkom na použitie kladky na číslo či na kľúč. Kovové 2-dverové šatníkové skrinky sú najčastejšou voľbou pre všetky športové, relaxačné centrá i zázemie škôl a veľkých firiem.
Potrebujete ušetriť priestor a hľadáte klasický variant skrinky? V našej ponuke nájdete vrátane klasických skriniek so šírkou oddielu 300 mm aj zúženej šatníkovej skrinky so šírkou dverí iba 250 mm. Sú ideálnym riešením, pokiaľ vybavujete šatňu, v ktorej ste obmedzení priestorom.

 

Zúžené šatníkové skrinky Vám síce ušetria miesto, napriek tomu ale poskytnú všetko potrebné na odloženie osobných vecí. Vnútri každého oddielu je nerezová šatníková tyč a plastové háčiky. Cirkulácia vzduchu je zaistená pomocou vetracích otvorov. Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID alebo otočným zámkom.V rámci minimalizácie priestoru pre Vás môžu byť praktické aj nové šatníkové skrinky s lavičkami. Korpusy týchto skriniek sú nižšie (1500 mm) a sú umiestnené na konštrukcii spolu s lavičkou s laminovaným sedadlom. Tento variant je vhodný predovšetkým do miest s obmedzenými priestorovými dispozíciami.


Vnútri každého oddielu je nerezová šatníková tyč a plastové háčiky. Cirkulácia vzduchu je zaistená pomocou vetracích otvorov. Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID alebo otočným zámkom.Šatníkové skrinky s dverami typu „Z“ vďaka deleniu oddielov efektívne zdvojnásobujú úložný priestor aj v menšej miestnosti. Vďaka praktickému rozmiestneniu môžu do 1 oddielu skrinky pohodlne uložiť oblečenie aj topánky dvaja ľudia. Každý oddiel je vybavený nerezovou tyčou a plastovými háčikmi.


Cirkulácia vzduchu je zaistená pomocou vetracích otvorov. Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID alebo otočným zámkom.Z hľadiska úspory miesta máme v ponuke aj viacboxové šatníkové skrinky s 2 - 6 boxmi, ktoré poskytujú maximálnu flexibilitu pri plánovaní a vybavovaní šatní. Sami si zostavíte ľubovoľné zostavy presne podľa Vašich potrieb.
Iba varianty šatníkových skriniek s 2 a 6 boxmi sú vybavené tyčou na ramienka a plastovými háčikmi. Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID alebo otočným zámkom.

Šatníkové skrinky s úložnými boxmi, 6 boxov
Šatníkové skrinky s úložnými boxmi, 5 boxov
Šatníkové skrinky s úložnými boxmi, 4 boxy
Šatníkové skrinky s úložnými boxmi, 3 boxy
Šatníkové skrinky s úložnými boxmi, 2 boxy
Znížené šatníkové skrinky s nízkym profilom sú naopak vhodnou voľbou najmä pre miestnosti s nízkymi stropmi či podkrovia. Vnútri každého oddielu je nerezová šatníková tyč a plastové háčiky.
Vetracie otvory zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu. Vyberať môžete varianty v kovovom aj drevenom prevedení s cylindrickým, elektronickým kódovým, RFID alebo otočným zámkom.Pri nových šatníkových skrinkách nájdete tieto typy zámkov: cylindrický, otočný, elektronický kódový, mechanický kódový, RFID.

Plánujete nákup väčšieho množstva šatníkových skriniek?

Využite on-line dopyt. Behom niekoľkých sekúnd získate zľavu a môžete ihneď objednať.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys