NOVINKA: Prístrešky na odpadkové koše

3. 4. 2024

Máte vo firemnom areáli umiestnené odpadkové koše na triedený odpad a trápi Vás ich ochrana, vzhľad či čistota v okolí umiestnenia košov? Máme pre Vás riešenie! Predstavujeme Vám novinku - Elegantné prístrešky pre odpadkové koše na triedený odpad do objemu 120l a 240l! Preskúmajte všetky varianty už teraz.

V dnešnej dobe, keď prvý dojem často hrá kľúčovú úlohu pri vstupe do firemných areálov môžu prístrešky na smetiaky predstavovať skvelý krok k vylepšeniu imidžu firmy.

Elegantná kovová konštrukcia do každého areálu

Nové prístrešky na odpadkové koše tvorí nenápadná kovová konštrukcia s práškovým lakovaním v sivom odtieni RAL 7016, ktorá ľahko zapadne do akéhokoľvek exteriéru. Pomôže nielen zlepšiť vzhľad firemného areálu, ale vďaka nenápadnému dizajnu poskytne aj elegantný úkryt rôzne farebným košom na triedený odpad.

Vyberať môžete prístrešky na odpadkové koše do objemu 120 l alebo 240 l v základnom aj prístavnom variante:


Bezpečnosť, ochrana aj čistota

Vďaka robustnej kovovej konštrukcii a zatváraciemu mechanizmu sú koše efektívne chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Vaše odpadky tak zostanú v suchu aj pri daždivom počasí.
Prístrešky na odpadkové koše skvele poslúžia aj ako ochrana pred nočnými pochôdzkami zvierat a nepovolaných osôb okolo smetných košov. Zaistia tak aj väčšiu mieru čistoty v priestore, kde sú smetiaky umiestnené a hygienu.

Jednoduchý prístup ku košom aj údržba

Prístrešky pre koše sú doplnené o horný výklopný poklop pre ľahký a bezpečný prístup k obsahu koša. Výklop spolu s držadlom a zaisťovacou retiazkou uľahčujú pravidelné vyprázdňovanie, vhadzovanie aj údržbu smetného koša.

Dlhodobá investícia

Kovové prístrešky na odpadkové koše vydržia mnoho rokov s minimálnou údržbou. Sú dlhodobou investíciou nielen z hľadiska estetiky, ale aj udržateľnosti a ochrany životného prostredia.
Prístrešky na odpadkové koše sú vhodné napríklad pre koše na triedený odpad s objemom 120 l alebo 240 l (podľa vybraného variantu):


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys