NOVINKA: Praktické brúsky nielen do domácej dielne!

7. 6. 2023

Hľadáte spoľahlivú a výkonnú dielenskú brúsku na ostrenie, brúsenie, rezanie či leštenie svojich kovových nástrojov a iných materiálov? Máme pre Vás NOVINKU! Najnovšie sme do našej ponuky zaradili nielen praktické dvojkotúčové a kombinované stolné brúsky, ale aj ich príslušenstvo. Preskúmajte ich všetky už teraz!
Výkonná a spoľahlivá brúska by mala byť v základnej výbave každého správneho majstra aj profesionálneho remeselníka, ktorý potrebuje svoj spracovávaný materiál pri svojej práci nielen obrúsiť, rezať, ale napríklad aj obrábať.

Nové výkonné dielenské brúsky slúžia na hrubé aj jemné nabrúsenie kovových a ďalších materiálov, ako sú napríklad nože, nožnice, kosačky, dláta, štiepacie a iné nástroje s britvou, ale aj na ich obrábanie, leštenie či rezanie. Aj preto nájdu široké využitie nielen najmä u domácich majstrov na záhrade v záhradnom domčeku či na chalupe, ale aj v profesionálnych, servisných (údržbárskych) dielňach.

Vyberať môžete tieto nové dvojkotúčové brúsky GDS alebo kombinované stolné brúsky s rôznym výkonom indukčného motora od 120 do 350 W/P1:Náš tip: V prípade, ak plánujete brúsiť tvrdšie materiály, ako sú napríklad kov či drevo pomocou hrubého brúsneho pásu, papiera alebo väčšiou brúsnou plochou, odporúčame na zamedzenie prehrievania či zaseknutia brúsky, vyberať z modelov s vyšším indukčným výkonom.

K vybraným dielenským brúskam odporúčame dokúpiť aj nové praktické príslušenstvo v podobe brúsnych kotúčov či pásov v závislosti od vybraného modelu:
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys