NOVINKA: Ohrievače a turbíny

10. 1. 2023

Potrebujete čo najskôr vyhriať studený byt či komerčný priestor? Alebo rýchlo rozmraziť stroj a vodovodné vedenie? Máme pre Vás riešenie! Najnovšie do našej ponuky zaraďujeme aj praktické a výkonné priemyselné ohrievače!

Praktické ohrievače slúžia na rýchle a efektívne vykurovanie miestnosti či konkrétneho miesta v rôzne veľkých priemyselných priestoroch. Skvelým riešením sú najmä v priestoroch, kde chýba centrálne kúrenie alebo kde centrálne vykurovanie nie je z mnohých dôvodov dostačujúce.

Elektrické ohrievače pre menšie priestory

Elektrické ohrievače s maximálnym vykurovacím výkonom do 5 kW sú vhodné na vykurovanie menších priestorov ako sú napríklad chaty, chalupy, domáce dielne, pivnice, garáže a ďalšie. Vďaka ich výkonu Vám tak efektívne zaistia, najmä v chladných dňoch, že Vám pri práci už naďalej nebudú mrznúť ruky a nohy.
Elektrické ohrievače do komerčných priestorov

Na vykurovanie komerčných priestorov a bodové vyhrievanie vonkajších pracovísk či rozmrazovanie strojov a napríklad aj vozidiel odporúčame skôr výkonnejšie priemyselné elektrické ohrievače:


Teplovzdušné plynové turbíny

Na vyhrievanie či vysúšanie odvetraných priestorov a na rozmrazenie priemyselných strojov či napríklad vodovodného kúrenia odporúčame zvoliť skôr teplovzdušné plynové turbíny, ktoré menia mechanickú a tepelnú energiu zo strojov a plynov a premieňajú ju na mechanickú prácu a roztáčajú tak hriadeľ samotnej turbíny.


Vybrané ohrievače z našej ponuky sú navyše vďaka nízkej hmotnosti tiež plne prenosné, takže ich so sebou môžete vziať napríklad aj na chalupu, chatu, do dielne, pivnice alebo do garáže. Výkonnejšie priemyselné ohrievače sú potom skvelým riešením tiež napríklad do autodielne, skladu alebo priemyselných prevádzok a hál. Vďaka ochrane proti prehriatiu a termostatu sú navyše aj veľmi bezpečné.
Všetky ohrievače slúžia vždy ako doplnok k bežnému kúreniu a to hlavne vplyvom vyššej spotreby elektrickej energie.
 

Pri výbere odporúčame zohľadniť najmä tieto parametre:

  • Veľkosť a izolačné schopnosti miestnosti
  • Frekvenciu používania ohrievača
  • Maximálny vykurovací výkon
  • Stupeň ochrany
  • Bezpečnostné funkcie
  • Príkon
  • Hmotnosť
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys