NOVINKA: Náhradné kolieska pre kancelárske kreslá

14. 4. 2023

Potrebujete vymeniť opotrebované kolieska na vašom kancelárskom kresle alebo nie ste spokojní so súčasnými kolieskami a hľadáte možnosť s čo najmenším dopadom na vašu chúlostivú podlahu? Predstavujeme vám NOVÉ záťažové kolieska - náhradu, ktorá sa zaručene oplatí. Preskúmajte jej výhody hneď teraz!

Kolieska kancelárskych stoličiek a kresiel patria hneď po plynovom pieste k najviac namáhaným častiam stoličiek a kresiel. Musia preto spĺňať určitú úroveň odolnosti a funkčnosti. Ak nie ste spokojní so svojimi súčasnými kolieskami, môžete si zakúpiť náhradné kolieska pre kancelársku stoličku, ktoré odporúčame vyberať najmä podľa typu povrchu podlahy a priemeru čapov.

Záťažové kolesá - náhrada, ktorá sa oplatí!

Záťažové kolieska zaisťujú nielen veľmi tichý a hladký pohyb bez zasekávania a škrabania na akejkoľvek podlahe, ale taktiež úplne nahrádzajú klasické plastové podložky. Vybrané záťažové kolieska majú priemer upevňovacieho tŕňa (čapu) je 11 mm a priemer samotného kolieska je 75 mm. Sú vybavené mäkčeným polyuretánovým behúňom, ktorý je odolný voči opotrebovaniu a minimalizuje nežiaducu záťaž na podlahu.

Záťažové kolieska sú preto veľmi efektívnym riešením najmä pre kancelárske kreslá, ktoré sú používané v sťažených podmienkach, na kobercoch s vysokým vlasom či na drahých a chúlostivých podlahách ako sú napríklad parkety, dlažby či plávajúce podlahy.

Podlaha nie je vystavená poškriabaniu a koberec zostáva neporušený.

Vysoko odolná konštrukcia záťažových koliesok navyše zaručuje kolieskam deklarovanú nosnosť až 300 kg, vďaka čomu znesú skutočne vysokú záťaž. Vybrané záťažové kolieska sú navyše vďaka priemeru čapu 11 mm vhodné pre všetky typy kancelárskych stoličiek. Možno ich využiť aj napríklad na sťahovanie nábytku.
Nie sú tiež tak náchylné na zanášanie nečistotami. Vrátane odolnosti a bezpečnosti vašej kancelárskej stoličke navyše vnesú nový štýl a eleganciu. Možno ich využiť aj ako alternatívu k podložke pod stoličku. Životnosť koliesok v celkovom dôsledku následne prevyšuje životnosť kancelárskej stoličky aj plastových podložiek.

Vyberať môžete z týchto variantov:


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys