NOVINKA: Nábytkové zostavy HOME OFFICE

13. 2. 2024

Chcete si vo svojom domove vytvoriť efektívny pracovný priestor, ktorý splní nielen Vaše nároky na úsporu miesta, ale navyše poskytne aj dostatok odkladacích priestorov? Máme pre Vás riešenie. Predstavujeme Vám nábytkový systém HOME OFFICE priamo z výroby B2B Partner.

Nábytkový systém HOME OFFICE predstavuje ideálne riešenie pre vytvorenie efektívnej domácej kancelárie s nárokmi na úsporu priestoru, moderný minimalistický dizajn, vysokú praktickosť. Pri návrhu kolekcie bol kladený dôraz aj na ergonómiu pracoviska a dostatok úložných priestorov pre Vašu prácu.


Základnú zostavu HOME OFFICE českej výroby tvorí pracovný stôl so šírkou dosky 1519 mm doplnený o praktické horné skrinky. Základnú zostavu môžete ďalej rozšíriť pomocou policových stien a prístavieb, ktoré sú k dispozícii v rovnakom prevedení a ponúkajú riešenie aj používateľom, ktorí požadujú viac úložných priestorov vo forme dodatočných políc, policových a regálových skriniek.

Výška stola je 750 mm. Skrinky sú doplnené o praktické PUSH otváranie bez úchytiek, čím skvele podporujú praktický minimalistický dizajn celého nábytkového systému, ktorý si svoje miesto nachádza v akomkoľvek priestore.
Nábytkové zostavy nájdete v 2 farebných variantoch v spojení s bielou či čiernou konštrukciou:

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys