NOVINKA: Konferenčná stolička PLUS

22. 4. 2024

Zoznámte sa s novými konferenčnými stoličkami PLUS! Nové stohovacie plastové konferenčné stoličky PLUS v elegantnom a ľahko umývateľnom dizajne Vás zaujmú najmä svojou zacvakávacou a ľahko prenosnou konštrukciou. Dostupné v 4 farebných variantoch. Preskúmajte všetky ich výhody už teraz!

Moderná stohovateľná plastová stolička PLUS je vhodná na akékoľvek účely. Sedadlo aj operadlo stoličky sú vyrobené z odolného plastu. Vďaka tomu sa stolička nielen ľahko čistí, ale má aj veľmi nízku hmotnosť vhodnú na prenášanie.

Súčasťou stoličky je aj pevná kovová konštrukcia, dodávajúca stoličke stabilitu a vysokú odolnosť proti opotrebovaniu. Vďaka stohovateľnej konštrukcii môžete stoličky taktiež ľahko stohovať v prípade nutnosti uskladnenia na seba.


Pre potreby vytvorenia dlhšieho jednotného radu napríklad pri náhodných konferenciách, je možné navyše stoličky jednoduchým zacvaknutím do seba pevne spojiť a vytvoriť tak nekonečné a kedykoľvek ľahko rozdeliteľné rady. Deklarovaná nosnosť 1 stoličky je 100 kg.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys