NOVINKA: Kombinované poštové schránky na balíky a listy!

18. 9. 2023

Poznáte tiež situáciu, keď prepravca stojí pred zamknutými dverami, nedozvoní sa a následne odnáša Váš dlho očakávaný balík na najbližšiu výdajňu či poštu? Zaistite si spoľahlivé a bezpečné doručenie balíka aj vo Vašej neprítomnosti a kúpte si praktické a spoľahlivé kombinované poštové schránky na balíky aj listy. Preskúmajte všetky nové schránky na listy a balíky a ich výhody už teraz!

Nové kombinované poštové schránky na balíky aj listoviny (čiže parcel boxy) sú spoľahlivým a bezpečným riešením, ako prijímať balíkové aj listové zásielky vo Vašej neprítomnosti a predísť tak časovo náročnému vyzdvihovaniu na výdajni alebo pobočke.

Telá schránok sú vyrobené z vysoko kvalitnej galvanizovanej alebo nehrdzavejúcej ocele, ktorá je veľmi odolná voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomu sú schránky vhodné nielen do interiéru, ale aj exteriéru.

Maximálne zabezpečenie a ochranu doručovaných zásielok pri oboch typoch vhadzovania balíkov zaisťuje nielen bezpečnostná priehradka, ktorá bráni nežiaducemu vybratiu obsahu schránky, ale aj gumová podložka na dne pri všetkých typoch boxov, ktorá naopak chráni pred poškodením balíkov pri ich samotnom vkladaní.

Vhadzovanie balíkových zásielok je zaistené sklápacím mechanizmom, ktorý pri sklopení striešky posunie zásielku na dno do bezpečného priestoru uzamykateľnej schránky:
Vyberať je možné tiež nové praktické kombinované poštové schránky s dvierkami na čelnej strane pre vhod balíkov, ktoré fungujú na obdobnom princípe:


Jedine majiteľ schránky alebo ním poverená osoba má potom právo znovu otvoriť box v spodnej časti pomocou príslušného kódu alebo kľúča určeného na prístup k Vašej zásielke.
Kombinované poštové schránky je možné vyberať aj podľa možností inštalácie, a to na ukotvenie k stene, k zemi alebo s inštaláciou do muriva pomocou rámu.

Na ukotvenie do muriva pomocou rámu odporúčame pri vybraných poštových schránkach využiť tiež praktické zamurovacie rámy pre schránky do muriva:


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys