NOVINKA: Kódové zámky na skrinky!

21. 8. 2023

Hľadáte moderné a bezpečné riešenie pre zabezpečenie a organizáciu priestorov, ako sú skrinky, väčšie skrine, šuplíky a ďalšie úložné priestory?

Nové elektronické a mechanické kódové zámky predstavujú moderný a bezpečný spôsob zabezpečenia kovových aj drevených dverí pri skrinkách a ďalších úložných priestoroch.

Elektronické zámky s kódovým zámkom a klávesnicou sú skvelým riešením pre väčšie zdieľané priestory, ako sú napríklad školské šatne, ale aj vlaková či autobusová stanica. Súčasťou je dotykový panel s 12 alebo 9 tlačidlami. Vybrané modely ponúkajú možnosť nastavenia manažérskeho a užívateľského kódu v ľubovoľnej kombinácii 4-15 číslic. Je možné využiť v súkromnom aj verejnom režime.


Elektronické RFID zámky sú ideálnym riešením pre menšie aj väčšie firmy, wellness centrá, hotely aj plavecké bazény. RFID zámky sú vybavené čítačkou kariet a čipov RFID, ktorá spolupracuje s bežnými kartami štandardu Mifare 13,56 Mhz (nie sú súčasťou balenia).


Náš tip: Pre plnohodnotnú prevádzku sú potrebné minimálne 2 karty. Jedna hlavná „MASTER“ karta je určená iba na pridávanie a reset „USER“ kariet. Na odomknutie/zamknutie slúžia následne pridané užívateľské „USER“ karty.

Mechanické kódové zámky sú skvelým riešením pre zabezpečenie skrinky alebo šuplíka vo všetkých zariadeniach a firmách, ktoré hľadajú spoľahlivý a bezpečný spôsob zabezpečenia priestoru bez nutnosti výmeny batérií pri elektronických variantoch. Ponúka až 10 000 číselných kombinácií.
Vrátane vysokej miery zabezpečenia ponúkajú aj jednoduché a pohodlné riešenie pre centralizovanú správu. Administrátori môžu ľahko prideľovať, odnímať a monitorovať prístup k rôznym skrinkám a každý užívateľ si môže nastaviť svoj vlastný bezpečný kód, ktorý je ľahko zmeniteľný. Odpadá tak starosť s narastajúcim množstvom kľúčov, ktoré môžu byť zanedbané, stratené alebo ukradnuté.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys