NOVINKA: Bezpečnostné kamery a stolné mikrofóny NICEBOY

6. 11. 2023

Predstavujeme Vám najnovšie prírastky v našom sortimente! Prinášame do našej ponuky inovatívne bezpečnostné kamery, stolné mikrofóny aj webkamery NICEBOY, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili aj tie najnáročnejšie požiadavky na kvalitu zvuku i obrazu a spoľahlivosť pri zabezpečení. Preskúmajte ich všetky už teraz.

Bezpečnostné Kamery: Zabezpečte svoj domov zvnútra aj zvonku!

ION Outdoor Security Camera

Prvou novinkou v sortimente je vonkajšia bezpečnostná kamera ION Outdoor Security Camera, ktorá je navrhnutá tak odolala nepriaznivým poveternostným vplyvom.
Vďaka integrovaným senzorom a možnosti ľahkého pripojenia k domácej sieti umožňuje zachytiť kvalitný obraz aj za zlých svetelných podmienok a monitorovať bezpečnosť vášho domova kedykoľvek je potreba. Pri detekcii pohybu a narušení odošle okamžite notifikáciu na Váš mobilný telefón. Vďaka reproduktoru aj mikrofónu je navyše možné komunikovať s kýmkoľvek v okolí kamery.

ION Home Security Camera

ION Home Security Camera je navrhnutá tak, aby bola diskrétna a spoľahlivo strážila Váš domov, blízkych i domácich miláčikov. ION Home Security Camera je vybavená pokročilými funkciami, ako sú nočné videnie, pohybový senzor a dvojsmerný zvukový prenos, čo znamená, že môžete komunikovať s návštevníkmi prostredníctvom kamery a mať kontrolu nad tým, čo sa deje v dome a zvýšiť tak pocit bezpečia pre celú rodinu .

Webkamera: Získajte Kvalitu 4K

Pre tých, ktorí vedú online schôdzky, streamujú alebo nahrávajú videá, je kvalitná webkamera nepostrádateľným doplnkom. Webkamera Stream Elite 4K ponúka špičkovú 4K kvalitu obrazu. Vaše živé prenosy či natočené videá budú tak vždy ostré av najlepšom svetle.Stolové Mikrofóny: ​​Pre kvalitný zvuk nielen pri Práci s PC!

Stolové mikrofóny sú nevyhnutným doplnkom pre každého, kto pracuje s počítačom, streamuje alebo vedie online hovory. V našom sortimente nájdete široký výber stolných mikrofónov, ktoré v sebe kĺbia vynikajúcu zvukovú kvalitu a pohodlné použitie.

Niceboy Voice

Niceboy Voice je stolný mikrofón, ktorý sa vyznačuje jednoduchým a elegantným designom. Je ideálny najmä pre užívateľov, ktorí potrebujú kvalitný zvuk bez rušivých okolitých hlukov. S kardioidnou charakteristikou dokáže tiež efektívne zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom a potlačiť okolité hluky. S vysokou citlivosťou a širokým frekvenčným rozsahom tak poskytuje jasný a kvalitný zvuk.

Niceboy Voice Call BT

Niceboy Voice Call BT je moderný stolný mikrofón, ktorý prináša ďalšiu úroveň pohodlia. Tento mikrofón je vybavený technológiou Bluetooth, preto ho ľahko prepojíte so svojim smartfónom alebo počítačom. Umožňuje bezdrôtovú komunikáciu a zaisťuje, že sa nemusíte starať o neprehľadné káble. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti môžete Niceboy Voice Call BT jednoducho prenášať a používať v rôznych situáciách.

Oba tieto mikrofóny sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu zvukovú kvalitu a boli ľahko ovládateľné. Sú vhodné pre širokú škálu využitia, od pracovných videohovorov až po streamovanie a nahrávanie obsahu pre sociálne médiá. S týmito mikrofónmi môžete získať profesionálny zvukový výkon a zvýšiť kvalitu vašich komunikačných a kreatívnych projektov.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys