Nové záhradné súpravy, stoličky a stoly!

30. 5. 2023

Rozširujeme pre Vás našu ponuku záhradného nábytku o nové modely! Nové záhradné súpravy, záhradné skladacie stoličky a stoly Vás zaujmú nielen svojou odolnosťou, ale aj pohodlím a eleganciou! Vybrané záhradné súpravy obsahujú aj látkové sedáky alebo vankúše! Preskúmajte ich všetky teraz!
Záhradné súpravy sú užitočné najmä vtedy, ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie pre záhradný nábytok v jednotnom dizajne pre väčší počet osôb. Nové záhradné súpravy z umelého ratanu v elegantnej čiernej farbe navyše spájajú pohodlie s vysokou praktickosťou.
Stolové dosky oboch vybraných záhradných súprav sú vyrobené z 5 mm hrubého tvrdeného čierneho skla a súčasťou sú aj 5 cm hrubé textilné vankúše na stoličkách a pohovke.

Môžete si vybrať variant záhradného setu, ktorý obsahuje 2x kreslá, 1x pohovku a 1x stôl (nosnosť kresiel 120 kg, nosnosť pohovky 240 kg).
Ponúkame však aj novú modulárnu záhradnú súpravu, ktorá obsahuje 1 stôl a 5 samostatných stoličiek, ktoré možno v spodnej časti ľahko spojiť a vytvoriť tak nielen kompaktnú rohovú alebo rovnú súpravu, ale aj individuálne sedenie vďaka oddeleniu stoličiek.


Rozširujeme kategóriu záhradného nábytku vrátane celých záhradných zostáv aj o jednotlivé prvky stolov a stoličiek, vďaka ktorým si môžete ľahko vytvoriť vlastné originálne záhradné zostavy alebo len dokonale doplniť sedenie existujúceho nábytku.

Nové typy záhradných stolov sú vyrobené z vysokokvalitného polywoodového dreva v tmavohnedej farbe, ktoré vyzerá a pôsobí ako drevo a je určené špeciálne na vonkajšie použitie. Súčasťou stola sú aj hliníkové nohy. Nosnosť je 50 kg. Celkové rozmery sú 152 x 92 x 6,5 cm.

Ak chcete rozšíriť svoje individuálne sedenie, môžete svoj záhradný nábytok doplniť o nové skladacie záhradné stoličky z hliníkovej konštrukcie so sedákom a operadlom z textilnej tkaniny. Okrem toho je skladacia konštrukcia skvelou úsporou miesta, keď stoličku nepoužívate. Nosnosť 1 stoličky je 120 kg. Rozmery stoličky sú 56,5 x 107 cm.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys