Nové typy záhradných skleníkov a parenísk!

6. 3. 2023

Záhradnícka sezóna pomaly, ale iste klope na dvere, a preto pre Vás najnovšie rozširujeme ponuku skleníkov a parenísk! Zoznámte sa s novými typmi skleníkov a parenísk, ktoré Vás nadchnú svojimi praktickými funkciami, už teraz!

Nové skleníky a pareniská Vám pomôžu docieliť nielen perfektné pestovateľské úspechy, ale zároveň účinne ochránia rastliny. Z novej ponuky si navyše vyberie nielen dlhoročný a skúsený záhradkár, ale aj napríklad začínajúci pestovateľ a nadšenec.

Nové polykarbonátové parenisko

Rady záhradných parenísk sme najnovšie rozšírili o úplne priehľadné polykarbonátové záhradné parenisko s rozmermi (v x š x h) 40 x 100 x 60 cm, ktoré je vhodné najmä pre záhradníkov – začiatočníkov, či pre záhradníkov s menším priestorom v záhradke.

Nové parenisko je vyrobené z pevnej, ale zároveň ľahkej hliníkovej konštrukcie s hrúbkou 0,8 mm. Výplň pareniska je potom tvorená čisto 4 mm komôrkovým polykarbonátom, ktorý udržuje až raz toľko tepla oproti skleneným skleníkom, doplnený o UV filter s priepustnosťou svetla až 90%, vďaka čomu parenisko nežltne ani nekrehne!
Nové a väčšie skleníky - pre ešte viac pestovateľskej úrody!

Pokiaľ ste naopak už skúseným a nadšeným záhradníkom a potrebujete väčší priestor, potom pre Vás máme nové typy skleníkov, ktoré Vám umožnia vypestovať poriadnu dávku zeleniny a ovocia i rastliny vyššieho vzrastu pre celú rodinu i susedov.

Všetky nové typy záhradných skleníkov sú vyrobené z komôrkového polykarbonátu s hrúbkou 4mm alebo 6 mm s UV filtrom s priepustnosťou svetla až 90%. Konštrukcia z pevného a zároveň ľahkého hliníka. Základňa skleníkov z pozinkovanej ocele. Všetky nové skleníky disponujú aj strešnými oknami na odvedenie prebytočnej vlhkosti a zabránenie prehrievaniu rastlín pri vysokých teplotách. Strecha unesie tlak snehu až 80 kg/m2.

Najnovšie pre Vás máme tieto záhradné skleníky so strieborným rámom z hliníka a dverami s výškou 160 mm:


A ak hľadáte skleníky ešte väčších rozmerov, potom odporúčame preskúmať najmä tieto záhradné skleníky, doplnené o elegantný čierny hliníkový rám a dvojité posuvné dvere s výškou 163 cm:


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys