NOVÉ: Stolové a stojacie LED lampy!

13. 3. 2023

Hľadáte pre svoje čítanie, učenie či prácu v nočných hodinách kvalitné a úsporné osvetlenie s mnohými modernými funkciami ako je napríklad dotykové či diaľkové ovládanie? Zoznámte sa s novými stolnými a stojacími LED lampami, ktoré najnovšie rozšírili našu ponuku! Oslní Vás nielen elegantným a hlavne úsporným prevedením, ale aj praktickými vychytávkami, ktoré vo firme alebo domácnosti určite oceníte!

Nové stolné a stojacie lampy majú elegantný a minimalistický dizajn a disponujú aj praktickým LED osvetlením, vďaka ktorému ušetríte až 80% výdavkov za elektrinu oproti klasickej žiarovke. Sú preto praktickým a úsporným spoločníkom, ktorého oceníte nielen na svojom pracovnom stole, ale aj všade tam, kde trávite dlhé večery strávené nad prácou alebo knihou.

Vybrané modely nových stolných lámpdoplnené o nastaviteľné ramená či dotykové ovládanie, pomocou ktorého môžete meniť teplotu farby svetla i nastavovať silu jasu. Vaša práca či čítanie v nočných hodinách sa tak stane ešte viac pohodlnejšou. Súčasťou je aj možnosť prichytenia k hrane stola.


Našu ponuku praktických svietidiel do kancelárie i domácnosti najnovšie rozširujeme aj o praktické nastaviteľné stojacie lampy s dvoma nastaviteľnými ramenami a prostrednou časťou na uchytenie mobilného telefónu s možnosťou dobitia batérie telefónu, ktoré môžete umiestniť kamkoľvek do priestoru.
Prostrednú časť na umiestnenie mobilného telefónu navyše oceníte nielen pri dlhých hodinách strávených nad prácou, ale napríklad aj pri natáčaní produktových videí alebo reels pre Vaše sociálne siete na mobilný telefón.

Ovládanie u vybraných stojacích lámp je zaistené pomocou tlačidiel na lampe alebo diaľkového ovládania. Súčasťou je aj možnosť zmeny teploty farby svetla aj nastavovania sily jasu. Všetky nové stolné a stojacie LED lampy sú vyrobené z veľmi odolného hliníka a disponujú výstupným napätím 12 V.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys