NOVÉ: skladacie schodíky a teleskopické rebríky

20. 5. 2024

Predstavujeme Vám novinky, ktoré Vám uľahčia prácu vo výškach. Vyberte si kvalitné hliníkové, oceľové schodíky a teleskopické rebríky. Hliníkové schodíky vynikajú svojou ľahkosťou a odolnosťou voči korózii, zatiaľ čo oceľové schodíky ponúkajú maximálnu stabilitu. Vďaka teleskopickým rebríkom si potom ľahko nastavíte ideálnu výšku rebríka pre rôzne pracovné úkony. Preskúmajte ich všetky už teraz!

Bezpečie a stabilita 

Všetky vybrané hliníkové aj oceľové schodíky a teleskopické rebríky majú ryhované protišmykové nášľapy pre maximálnu bezpečnosť a ochranu pred pošmyknutím. Protišmykové pätky umiestnené v spodnej časti následne zaisťujú užívateľovi stabilitu pri práci na rebríku a chránia podlahu pred poškriabaním. Deklarovaná nosnosť je 150 kg.

Skladacie schodíky - ideálne domov aj na záhradu

Nové oceľové a hliníkové schodíky sú vďaka svojej kompaktnej a skladacej konštrukcii ideálnym pomocníkom pre každého. Umožňujú ľahké uskladnenie a prenášanie. Svoje miesto nachádza najčastejšie pri upratovaní, maľovaní a podávaní predmetov z horných priečok regálov a skríň, či už v domácnostiach alebo vo firemných archívoch. Svoje miesto ale nájdu aj na záhrade.

Oceľové schodíky - robustná konštrukcia a penové držadlo

Oceľové skladacie jednostranné schodíky sú vyrobené z pevnej lakovanej ocele. Oceľ je materiál, ktorý je vysoko pevný a odolný proti opotrebovaniu (korózii, poškriabaniu). Vďaka svojej vyššej hmotnosti a robustnej konštrukcii poskytujú oceľové schodíky navyše aj vynikajúcu stabilitu pri práci na schodíkoch. Penové držadlo uľahčuje manipuláciu pri častom prenášaní medzi rôznymi pracoviskami.


Hliníkové schodíky - ľahkosť a ľahká manipulácia

Hliníkové schodíky disponujú pevnou hliníkovou konštrukciou s profilovaním pre vysokú stabilitu. Schodíky vyrobené z hliníka sú výrazne ľahšie ako oceľové, čo Vám ešte viac uľahčí ich prenášanie a manipuláciu. Stabilitu schodíkov podporujú aj kvalitné protišmykové pätky, ktoré zároveň bránia poškodeniu povrchu. Hliník je materiál, ktorý je tiež prirodzene odolný voči korózii a schodíky sú tak vhodné na použitie aj do vlhkých alebo vonkajších prostredí. Hliníkové schodíky u nás nájdete v rôznych variantoch prevedenia:

Jednostranné hliníkové schodíky


Jednostranné hliníkové schodíky s poličkou
Je možné vyberať aj hliníkové schodíky s praktickou integrovanou poličkou. Integrovaná polička poskytuje pohodlné miesto na odkladanie náradia, skrutiek či iných drobných predmetov počas práce.
Hliníkové obojstranné schodíky
Teleskopické hliníkové rebríky – výsuvné

Teleskopické hliníkové rebríky sú perfektným riešením pre situácie, kde je kľúčové ľahké prenášanie, jednoduchá manipulácia a úsporné skladovanie. Vďaka ľahkému nastaveniu výšky je možné rebrík použiť pre rôzne činnosti v rôznych výškach.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys