NOVÉ: Plechové kancelárske regály

10. 12. 2023

Novo pre Vás rozširujeme kategóriu kovové kancelárske regály o univerzálne praktické plechové kancelárske regály so zadnou stenou a 6 policami v základnom aj prídavnom prevedení, ktoré oceníte nielen v kancelárii, ale napríklad aj v archíve či v sklade. Vybrané odolné plechové kancelárske regály je možné vyberať vo variante biela a čierna.
Plechové kancelárske regály so zadnou stenou a 6 policami sú špeciálne navrhnuté na skladovanie zakladačov, šanónov i skladových zásob. Výška regálových zostáv a počet políc zaisťujú priestor medzi policami štandardizovaný na výšku šanónov, čím je možné optimálne využiť skladovací priestor. Nosnosť políc 50 kg úplne dostačuje na skladovanie spisov. Rozmery (š x h x v) základných aj prídavných regálov sú 1000 x 300 x 2100 mm.

Nové varianty kompaktných základných regálov dodávame v balení s 2 bočnicami, 6 policami a zadnou stenou. K základným regálom je možné pre rozšírenie úložného priestoru ľahko dokúpiť aj tzv. prídavné regály, ktoré majú iba 1 bočnicu a montujú sa priamo k základnému regálu (nestojí samostatne):


Hlavnou výhodou tohto systému montáže základných a prídavných regálov je nižšia cena prídavných regálov, ktorú oceníte predovšetkým pri nákupe viacerých regálov, ktoré budú stáť vedľa seba.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys