NOVÉ: Nástenné pevné a sklopné police pre každý priestor!

10. 6. 2024

Potrebujete vo Vašej miestnosti zaplniť holé steny? Zoznámte sa s novými nástennými policami, ktoré Vám pomôžu nielen efektívne doplniť úložný priestor, ale zároveň ho vďaka uloženým predmetom aj príjemne zútulnia. Vytvorte si špeciálne miesto na vystavenie predmetov a preskúmajte našu ponuku nástenných políc už teraz!

Nové pevné aj sklopné nástenné police vyrobené z laminovanej drevotriesky s hrúbkou 18 mm s ABS hranou sú v spodnej časti doplnené o pevné či sklopné konzoly z nehrdzavjúcej ocele. Vďaka použitým materiálom predstavujú elegantné riešenie pre umiestnenie nielen do domácností, kuchýň, kancelárií, ale aj garáží a dielní.

Na police je možné pohodlne umiestniť (vystaviť) knihy, fotografie, dekorácie a ďalšie predmety, ktoré chcete mať denne na očiach. Vďaka sklopnej konštrukcii je možné vybrané varianty použiť aj ako dočasný pracovný či odkladací priestor.

Police sú dostupné v 5 atraktívnych dezénoch a 4 rôznych hĺbkach. Štandardná šírka políc je 800 mm.

Pevné police

Pevné nástenné police sú ideálne na dlhodobé umiestnenie bez nárokov na veľkosť priestoru. Deklarovaná nosnosť pevnej nástennej police je 15 kg pri rovnomernom zaťažení. Pevné police je možné vyberať s hĺbkou 170, 220, 270 alebo 320 mm:


Sklopné police

Sklopné police sú naopak perfektnou voľbou pre malé priestory. Vďaka sklápaciemu mechanizmu je možné ich ľahko zložiť a rozložiť podľa potreby. Skvele poslúžia aj ako dočasný odkladací priestor. Deklarovaná nosnosť sklopnej nástennej police je 12 kg pri rovnomernom zaťažení. Sklopné police je možné vyberať s hĺbkou 220,320,420 alebo 520 mm:


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys