NOVÁ KATEGÓRIA: Stolárske hoblice a príslušenstvo

27. 5. 2024

Rozširujeme kategóriu dielenských stolov (ponkov) o praktické stolárske hoblice a príslušenstvo! Stolárske hoblice z kvalitnej bukovej škárovky sú vďaka svojej odolnosti a pevnosti skvelým pomocníkom pri hobľovaní, rezaní materiálu nielen do profesionálnej dielne, ale aj pre domácich majstrov a vášnivých hobby rezbárov. Preskúmajte všetky stolárske potreby na hobľovanie už teraz.

Odolná stolárska hoblica – ideálna do profi aj hobby dielne

Nové stolárske hoblice sú vyrobené z bukovej škárovky s hrúbkou plátu 30 mm doplnené o prednú časť hrúbky 90 mm. Tá zaisťuje vysokú pevnosť a odolnosť, ale aj dlhú životnosť aj pri veľmi intenzívnom používaní.
Vďaka svojej robustnosti a stabilite sa pracovná doska stolárskej hoblice neprehýba ani pri väčšom zaťažení – umožní Vám tak aj presnú a efektívnu prácu. Hladký povrch bukovej škárovky je ideálny pre rôzne stolárske úkony, ako je rezanie a hobľovanie. Spolu s vysokou pevnosťou minimalizuje riziko poškodenia opracovávaných materiálov.

Z našej ponuky môžete vyberať ihneď z troch veľkostí stolárskych hoblíc:
Praktická polica umiestnená v spodnej časti stola poskytuje dostatok priestoru na uskladnenie náradia a materiálu.

Na spracovanie materiálu rôzneho druhu / veľkosti

Truhlárska hoblica je vo všetkých veľkostiach vybavená dvoma radmi dier pre sťahovačky, ktoré umožňujú pevné a ľahké uchytenie materiálu rôznych veľkostí. Vďaka týmto dieram (až 31 podľa veľkosti modelu) môžete efektívne pracovať s rôznorodými materiálmi.

Podnožie je taktiež perforované pre sťahovačky, čo v kombinácii so zverákom umožňuje vertikálne uchytenie, takže budete mať maximálnu flexibilitu pri práci.

Predný a bočný zverák

Všetky nové typy stolárskych hoblíc sú doplnené o praktický predný a bočný zverák s rozmermi 360 x 55 mm a kapacitou 130 mm, ktoré zaručujúce pevné a stabilné uchytenie spracovávaného materiálu.
Hoblica je dodávaná v rozloženom stave a obsahuje podrobný návod na montáž, takže si ju môžete jednoducho zostaviť sami a okamžite začať s prácou.

Príslušenstvo k stolárskej hoblici

K vybraným stolárskym hobliciam je možné dokúpiť aj univerzálne sety príslušenstva, v ktorých podľa variantu nájdete korkové a hliníkové chrániče, svorky či nákovu. Vyberať môžete aj praktické držiaky k stolárskej hoblici či ľanový olej:


Prenosná doska - pre drobné / občasné opravy

Pokiaľ naopak hľadáte prenosné riešenie pre drobné opravy v domácnosti či občasné opracovanie dreva, odporúčame prenosnú pracovnú dosku Clever Worktop, ktorá je vybavená stolárskym zverákom a 4 ks stolárskych sťahovačiek.
Prenosnú pracovnú dosku z bukovej škárovky ľahko upnete pomocou svoriek (nie sú súčasťou výrobku) alebo priskrutkujete na akýkoľvek bežný stôl či iný vhodný povrch. Okamžite následne môžete pracovať. Vďaka rozmerom 410 x 360 mm a váhe 10 kg je pracovná doska Clever Worktop ľahko uskladniteľná a prenosná.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys