NÁŠ TIP: Záťažové dosky REPLAST

13. 3. 2024

Hľadáte nosné podlahové dosky, ktoré nielen predĺžia životnosť podlahy Vašich hál a garáží, ale poskytnú navyše aj spevnenie príjazdových ciest, pódií či parkovísk proti vysokému zaťaženiu? Predstavujeme Vám vonkajšie a interiérové ​​záťažové dosky REPLAST! Preskúmajte ich výhody už teraz.

Podlahové dosky REPLAST

Podlahové dosky REPLAST sú ideálnym riešením na vytvorenie pevných a celistvých podláh v skladoch, dielňach a výrobných halách. Využijete ich tiež pri vytváraní vnútorných výstavných plôch, ustajnení koní a dobytka alebo na štadiónoch pri organizovaní koncertov.
Skladajú sa z plastovej záťažovej dosky, záťažového roštu a plastového nájazdu.

Medzi hlavné výhody patrí:

  • výborná tepelná izolácia,

  • vysoká protišmykovosť dosiek,

  • chemická stálosť,

  • neľahká horľavosť,

  • ľahká údržba

  • a rýchla montáž a demontáž.

Plastová interiérová zosilnená doska je ideálnym riešením pre vytvorenie pevných celistvých podláh skladov, dielní a výrobných hál, prevádzok s väčšou záťažou, vnútorných výstavných plôch, prípadné ustajnenie koní a dobytka, alebo ochranu plôch na futbalových štadiónoch pri organizovaní koncertov.
Vonkajšia plastová záťažová doska je ideálnym riešením na vytvorenie pevných celistvých podláh s extrémne vysokou nosnosťou 3,3 tony na 1 dm2, ktorá umožňuje napríklad aj pohyb ťažkej stavebnej techniky, stavbu pódií a ďalších ťažkých objektov. Montáž je jednoduchá a vykonáva sa vzájomným zasunutím zámkov jednotlivých dosiek.


Záťažové rošty a plastové nájazdy REPLAST

Ako príslušenstvo je možné pre nespevnené povrchy použiť záťažový exteriérový rošt a na zakončenie praktické nájazdy v niekoľkých variantoch.

Záťažové rošty sú ideálnym riešením na vytvorenie spevnenej plochy, ako sú napríklad parkoviská, príjazdy do garáží, vjazdy, cesty, chodníky, parkové úpravy, odstavné plochy, účelové spevnenie svahov a brehov riek. Svoje uplatnenie nájdu tieto podlahy aj na eventoch a svadbách.
Rošty sú vhodné aj pre inštaláciu na presyp štrkodrví, kačírkom či prosívkou. Odporúčame ich využiť aj na zatrávnenie ako tzv. ekoraster.

Plastový nájazd slúži na zakončenie podlahy dosiek a zároveň uľahčuje nájazd a splav kolesovým vozidlám. Medzi hlavné výhody patrí chemická stálosť, neľahká horľavosť, ľahká údržba, rýchla montáž a demontáž.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys