Náš tip: variabilné predajné regály!

15. 5. 2023

Premýšľate o zriadení nového obchodu alebo len chcete reorganizovať svoj existujúci obchod a hodili by sa vám nové regály? Máme pre Vás riešenie! Do nášho sortimentu sme novo zaradili univerzálne predajné regály (regálové moduly) v bielej alebo tmavej antracitovej farbe, ktoré sú nielen veľmi odolné a minimalistické, ale dajú sa aj flexibilne navzájom kombinovať. Počas niekoľkých okamihov si tak môžete jednoducho vytvoriť úplne novú harmonickú jednotku na prezentáciu vášho sortimentu v predajni!

Predajné regály - variabilita zostavená za okamih!

Predajné regály vďaka svojej odolnosti a minimalistickému dizajnu, ktorý umožňuje vyniknúť vystavenému tovaru, predajné regály dokonale prezentujú tovar. Sú teda vhodné nielen do supermarketov, malých obchodov s rôznym sortimentom, ale môžete ich umiestniť aj do prezentačných priestorov vašej spoločnosti. Skrátka, vysoko variabilný systém spĺňa požiadavky každého maloobchodníka.

Súčasťou predajných regálov sú policové rámy s plnými alebo perforovanými stenami, ktoré ponúkame v 3 základných výškach: 1600, 1900 a 2200 mm s hĺbkou 400, 500 alebo 600 mm. Šírka všetkých vybraných predajných regálov je 1000 mm.

V prípade konštrukcie predajných regálov si môžete vybrať z jednostranných (pristenných) regálov a obojstranných (gondolových) regálov v základnej alebo pristennej variante.

Vďaka modulárnej konštrukcii predajných regálov môžete navyše tiež vzájomne kombinovať police na oboch stranách a vytvoriť tak harmonický komplex na prezentáciu všetkých druhov výrobkov vo vašej predajni.

Jednostranné regály – vhodné na umiestnenie k stene

Jednostranné regály sú tvorené v základnom prevedení oceľovými rámami, ktoré sú doplnené o perforovanú alebo hladkú stenu. Jednostranné regály sa využívajú predovšetkým ako regály pristenné (stojace pri stene). Celková nosnosť jedného jednostranného regálu je až 500 kg.K základným jednostranným regálom sa následne dajú dokúpiť tzv. prídavné jednostranné regály, ktoré sa montujú priamo k základnému regálu (nestoja samostatne). Prídavné regály si môžete vybrať aj v príslušenstve pre konkrétny základný regál.


Hlavnou výhodou tohto systému montáže základných a prídavných regálov je nižšia cena prídavných regálov, ktorú oceníte predovšetkým pri nákupe viacerých regálov, ktoré budú stáť vedľa seba.

Obojstranné regály – vhodné na umiestnenie do priestoru

Obojstranné alebo tiež gondolové regály naopak môžete flexibilne umiestniť kamkoľvek do priestoru a tým, že tieto regály ponúkajú možnosť umiestniť tovar na obe svoje strany, môžete tiež zásobovať tovarom rovno aj 2 uličky súčasne! Celková nosnosť 1 obojstranného regálu je 950 kg.
Obojstranné regály môžete opäť vyberať v základnej variante:


K nej môžete následne dokúpiť opäť aj tzv. prídavné obojstranné predajné regály:


Všetky vybrané regály nájdete s plechovou stenou v perforovanom či hladkom prevedení v bielej farbe alebo sýto tmavo šedej (antracit).

Výškovo nastaviteľné police – praktický doplnok k regálom

Rámy obchodných regálov ľubovoľne doplníte požadovaným počtom políc, ktoré sa vešajú jednotlivo priamo do regálových rámov. Vyberať môžete regálové police hĺbky 300, 400 a 500 mm. Nosnosť políc je 40 – 100 kg podľa rozmerov políc a ich umiestnenia. Hĺbka je 400 alebo 450 mm.


Na čelá políc môžete tiež umiestniť cenovkové lišty, ktoré v regáloch ľubovoľne rozmiestnite jednoduchým zasunutím. Cenovkové lišty skvelým riešením nielen na umiestnenie cenoviek tovaru, ale aj na umiestnenie praktických informácií k produktom, ako sú napríklad zoznam alergénov alebo zloženie výrobkov. Praktické sú aj pre akčné štítky.


Háčiky - vzdušnosť aj pre drobný sortiment

V prípade perforovaných predajných regálov odporúčame využiť aj praktické háčiky, ktoré nielen vytvoria ihneď prehľadnú predajnú plochu, ale dodajú navyše aj vzdušnosť a reprezentatívnosť najmä špecifickému druhu vystaveného tovaru. Podľa typu tovaru zvoľte jednoduché alebo dvojité háčiky.


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys