NÁŠ TIP: Súpravy náradia v kufri

6. 9. 2023

Hľadáte kompletnú súpravu náradia, kde každý kus bude mať svoje miesto a zároveň bude možné všetko náradie ľahko prenášať a pohodlne skladovať? Máme pre Vás riešenie! Kompletné súpravy náradia v kufri! Kufre s náradím predstavujú prakticky poskladané súpravy základného a hojne používaného náradia pre HOBBY aj profesionálne použitie. Vďaka praktickému usporiadaniu, kedy každý kus má v súprave svoje miesto, máte nielen vždy prehľad o všetkom náradí, ktoré máte k dispozícii, ale zároveň je zaistená aj samotná bezpečnosť náradia a samozrejme jeho čo najdlhšia životnosť.

Vyberať môžete praktické roztváracie dielenské kufre, ktoré ponúkajú kompletné súpravy náradia v odolnom kovovom prevedení s hr. 0,6 mm. Vďaka praktickému prostrednému držadlu môžete aj otvorený kufor navyše ľahko prenášať. Náradie je uložené v penovom puzdre.


Svojou ľahkosťou a pritom vysokou odolnosťou a rozmanitou výbavou Vás určite zaujmú aj nové súpravy s veľkým množstvom hojne využívaného náradia v praktickom plastovom kufri, ktoré najnovšie rozšírili našu ponuku. Vyberať môžete z variantu s 216, 121 alebo 108 kusmi náradia.
Pre ešte ľahší pohyb a manipuláciu odporúčame vyberať aj z radov praktických plastových kufrov na kolieskach, ktoré sú vhodné najmä pre profesionálnych remeselníkov, hodinových manželov či domácich majstrov, ktorí svoje náradie mať pri práci neustále po ruke. Náradie je usporiadané v prehľadných platoch podľa typu použitia. Napriek vysokému počtu kusov sa s kufrom vďaka šikovným kolieskam a teleskopickému držadlu ľahko manipuluje.
Praktické súpravy náradia v kufri obsahujú všetko potrebné na pravidelné aj obvyklé práce doma, v dielni aj na cestách. Sú preto ideálnym riešením najmä pre domácnosti, dielňu či servis, ale aj napríklad do automobilu alebo pre remeselníka na cesty. Majte všetko potrebné náradie po ruke vďaka skvele vybavenej súprave na náradie.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys