NÁŠ TIP: Semišové pohovky a kreslá

12. 6. 2024

Hľadáte pohodlný a útulný kus sedacieho nábytku, ktorý Vaše návštevy zaujme na prvý pohľad a navyše bude aj ľahko čistiteľný? Semišové pohovky sú pre Vás tou pravou voľbou. Nechajte sa zlákať spojením útulnosti, praktickosti aj hravých farieb a preskúmajte všetky semišové sedacie súpravy a kreslá už teraz!

Útulné semišové sedacie súpravy potiahnuté látkou – semišom prinášajú do interiéru spojenie mäkkosti a zamatovej textúry, ktorá Vás tzv. príjemne pohladí. Semišová sedačka je navyše nielen príjemná na dotyk, ale poskytuje aj výnimočný komfort pri sedení, odolnosť proti škvrnám aj jednoduchú údržbu.

Semišové sedacie súpravyideálnym spoločníkom nielen pre domáce večery strávené nad čítaním a relaxáciou, ale svoje miesto nachádzajú aj pri stretávaní priateľov v kaviarňach, lounge baroch či pri čakaní vo firemných lobby a salónoch krásy.

Z našej ponuky môžete vyberať tieto semišové pohovky a kreslá:


V ponuke pre Vás máme aj originálne semišové kreslá vyrobené metódou Patchwork s unikátnymi vzormi a dizajnmi, ktoré odrážajú osobitý štýl tvorcu:


Unikátny vzhľad semišu bude mať navyše vždy intenzívnejšie farby v porovnaní s rovnako farebným kusom nábytku potiahnutým klasickým látkovým poťahom.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys