NÁŠ TIP: Odolné skladacie podlahy GripTil

20. 6. 2023

Zháňate do svojej firmy, garáže alebo napríklad na detské ihrisko a reštauračnú záhradku kvalitnú, odolnú, ale pritom estetickú ochranu Vašej existujúcej podlahy s dobrými úžitkovými vlastnosťami za rozumnú cenu? Máme pre Vás riešenie! NAJNOVŠIE sme do ponuky zaradili odolný skladací podlahový systém GripTil českej výroby. Preskúmajte všetky jeho výhody už teraz!
Skladacie podlahy GripTil sú vyrobené z recyklovaného materiálu v tvrdom prevedení, a preto sú vhodné aj pre podlahy viac namáhané záťažou a manipulačnou technikou popr. parkovaním a pojazdom vozidiel.

Vďaka použitým materiálom je modulárny systém GripTil taktiež veľmi odolný voči väčšine chemikálií, olejov, farieb, kyselín, rozpúšťadiel. Vrchný dierovaný povrch zo spodnej strany navyše dopĺňa aj rebrovaná časť prepojená kanálmi, ktoré efektívne zaisťujú rýchly a trvalý odvod vody priamo pod povrchom plastovej podlahy.
Modulárny podlahový systém GripTil predstavuje veľmi variabilnú celistvú zostavu plastových dosiek ľubovoľného tvaru s vynikajúcimi protišmykovými a protihlukovými vlastnosťami, ktorá je skvelým riešením nielen k:
  • ochrane Vašej podlahy,
  • tlmenie vibrácií,
  • zníženie prašnosti, ale aj
  • tepelnej izolácii vo vnútri miestnosti.

Z čoho sa systém systém GripTil skladá?

Elementárnym prvkom systému je základná doska GripTil:


Základnú dosku je možné následne vhodne doplniť o rovný aj rohový nájazd slúžiaci na ukončenie plastovej podlahovej plochy po stranách alebo v rohu. Plynulý nájazd navyše zabezpečí bezpečný vstup a nájazd na plochu.


Kde je možné podlahový systém GripTil využiť?

Skladacie podlahy GripTil je možné, vďaka ich odolným vlastnostiam, využiť vonku aj vo vnútorných priestoroch:
  • Podlahy viac namáhané záťažou a manipulačnou technikou popr. parkovaním a pojazdom vozidiel
  • Priestory so zvýšenými nárokmi na pracovné prostredie
  • Všade tam, kde je potrebné rýchlo vytvoriť kvalitný a estetický povrch za rozumnú cenu

Odporúčané rozmedzie teplôt použitia je od -40 do +60 °C.

Náš tip: Skvelým riešením sú skladacie podlahy GripTil napríklad do garáže, opravárskej dielne, sauny, okolo bazéna či ako terénny povrch na ihrisko. Praktické využitie nájdu ale napríklad aj ako podložka pod menší nafukovací bazén na záhrade či ako detská ochranná podložka na hranie.

Nepravidelné tvary

Pokiaľ je priestor nepravidelných rozmerov, potrebné tvary sa jednoducho vyrežú nožom alebo pílkou. Podlahový systém je vďaka svojmu prevedeniu možné navyše vrstviť aj na seba, a tým vytvárať nájazdové rampy rôznej výšky aj dĺžky.

Farebné kombinácie

Medzi základné farby podlahového systému GripTil patrí čierna, biela, červená, zelená, modrá, žltá, sivá, oranžová, hnedá. Ich vzájomnou farebnou kombináciou v prípade nájazdov a základných dosiek je možné súčasne označiť okraje plochy v súlade s bezpečnostnými predpismi (napr. kombinácia žltej a čiernej).

Inštalácia systému

Inštalácia je veľmi jednoduchá, položenie štvorcového metra trvá približne 2 minúty. Demontáž je rovnako jednoduchá.
Jednotlivé diely systému spojíte plastovými spojkami, ktoré sú v príslušnom počte pri každom module zahrnuté v cene. Vymeniteľné spojky umožňujúce nielen jednoduché spojenie, ale aj rýchle rozoberanie bez použitia náradia a následne aj ľahké umiestnenie do iného priestoru.
Pri inštalácii podlahy na plochy s teplotnými výkyvmi treba počítať s rozťažnosťou danou typom materiálu v hodnotách cca 2-4 mm/1m a po obvode dodržať dilatačné škáry.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys