NÁŠ TIP: Nábytkový trezor s odtlačkom prstov

21. 5. 2024

Keď ide o ochranu Vašich cenností, kompromisy nie sú na mieste. Predstavujeme Vám nábytkový trezor s odtlačkom prstov s objemom 16 litrov, ktorý kombinuje vysokú kvalitu materiálov s modernou technológiou zabezpečenia. Zoznámte sa so všetkými výhodami už teraz!

Kvalitná oceľ a 2 možnosti odomykania

Nábytkový trezor s čítačkou odtlačkov prstov, 16 l je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, ktorá trezoru zaručuje maximálnu pevnosť a odolnosť. Korpus má hrúbku 1,5 mm a dvere dokonca 4 mm, čo poskytuje vysokú úroveň ochrany proti neoprávnenému vniknutiu.
Jedným z hlavných rysov tohto trezoru je možnosť odomykania prostredníctvom ultra-rýchlej čítačky odtlačku prsta. Tento spôsob odomykania/uzamykania zaisťuje nielen maximálnu bezpečnosť, ale aj pohodlie – stačí len priložiť prst a trezor sa okamžite odomkne. Ak preferujete tradičnejšiu metódu, môžete použiť aj bezpečnostný kód.
Prevádzka a napájanie trezoru

Trezor je napájaný štyrmi bežnými batériami veľkosti AA s napätím 1,5 V, ktoré sú súčasťou balenia. To znamená, že trezor je pripravený na okamžité použitie hneď po vybalení.
A čo keď sa batérie vybijú? Aj na to sme mysleli. V balení nájdete dva núdzové kľúče, ktoré Vám umožnia mechanické otvorenie trezoru, takže sa nikdy nedostanete do situácie, kedy by ste sa k svojim cennostiam nemohli dostať.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys