NÁŠ TIP: Dielenský nábytok HOBBY III

27. 5. 2024

Rad dielenského nábytku HOBBY III vybaví Vašu garáž či dielňu všetkým potrebným. Ponúka širokú škálu stolov, skríň a závesných panelov, vďaka ktorým hravo vytvoríte cenovo priaznivú a najmä úplne variabilnú zostavu dielenského nábytku, ktorú si poskladáte presne tak, aby Vám pri práci nič nechýbalo. Všetko budete mať navyše prakticky a prehľadne ihneď po ruke a bezpečne usporiadané na svojom mieste.
Dezén breza spolu so sivou konštrukciou poskytuje univerzálnu kombináciu do každej dielne a garáže.

Pracovné stoly do dielne

Základné prvky dielenského nábytku HOBBY III tvoria pracovné stoly s rôznymi kombináciami zásuviek, políc a skriniek. Z našej ponuky môžete vyberať z 8 typov stolov podľa 3 rozmerov pracovnej dosky (600, 1200 a 1600 mm) alebo podľa variabilného typu vybavenia (police, zásuvky, skrinky).


Pracovné stoly HOBBY III sa vďaka širokej variabilite priamo prispôsobia Vašim potrebám a umožnia Vám tak efektívne uložiť nástroje a materiál. Vďaka tomu ľahko udržíte poriadok a bezpečnosť pri práci na svojom pracovisku.

Stolová doska z odolnej laminovanej drevotriesky má hrúbku až 31 mm. Spolu s konštrukciou z oceľového plechu (0,5 – 1,0 mm) zaistí, že stoly HOBBY III unesú až 300 – 500 kg. Hĺbka stolov je 600 mm a výška 840 mm. Nohy stolov majú rektifikačné pätky, ktoré slúžia na vyrovnanie nerovností podlahy.

Závesné skrinky na stenu a panely

Potrebujete priestor, kam si budete môcť uložiť svoje dielenské náčinie, na ktoré už stôl ani pojazdný kontajner nestačí? Na uloženie drobného materiálu či nástrojov ihneď pri pracovnej doske môžete využiť závesné skrinky a panely s háčikmi. Skrinky a panely obsahujú perforované steny, ktoré skvele poslúžia na zavesenie plastových boxov a držiakov na náradie.

Závesné skrinky na stenu a panely Vám tak efektívne pomôžu udržať aj drobné nástroje a príslušenstvo prehľadne usporiadané, ľahko dostupné a vždy pripravené na ďalšie použitie.


Háčiky pre dielenské skrinky a perforované panely

K závesným skrinkám a perforovaným panelom radu HOBBY III je možné dokúpiť aj praktickú súpravu háčikov, ktoré Vám umožnia ešte lepšie organizovať drobné nástroje a príslušenstvo. Háčiky jednoducho zavesíte na perforované panely alebo zadné strany skriniek.
Dielenské policové skrine

Na praktické uloženie väčších nástrojov a materiálov následne odporúčame využiť kovovú dielenskú skriňu HOBBY III s rozmermi 1800 x 900 x 380 mm a so 4 prestaviteľnými policami. Prestaviteľné police zaisťujú potrebnú variabilitu pre individuálne usporiadanie skrine. Dvere skrine sú pre bezpečnosť uložených vecí doplnené o cylindrický zámok s dvoma kľúčmi.
NÁŠ TIP: Potrebujete svoju garáž alebo dielňu vybaviť náradím a zároveň chcete, aby každý kus náradia mal svoje miesto v praktickom kufri? Máme pre vás skvelý tip! Vyberte si jeden z našich kufrov s náradím, vďaka ktorým budete mať všetko základné vybavenie prehľadne vždy po ruke a zároveň ho môžete kedykoľvek ľahko prenášať z miesta na miesto!


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys