Máme novú webovú stránku!

4. 4. 2023

Vážení užívatelia,

bezpochyby ste si pri vstupe na naše webové stránky už všimli ich nový vzhľad.
Rozhodli sme sa po rokoch posunúť našu webovú prezentáciu opäť o kúsok vpred a poskytnúť Vám ešte lepší a komfortnejší používateľský zážitok z nakupovania.

Nové webové stránky sú založené na moderných technológiách, a vďaka tomu sú tiež bezpečnejšie, prehľadnejšie a užívateľsky prívetivejšie. Vrátane vyššieho zákazníckeho komfortu nám navyše umožní aj vývoj ďalších funkcií, ktoré pre vás pripravujeme.

Aké zmeny na novom e-shope teraz nájdete?

Nemusíte sa ale báť, to dobré a osvedčené aj naďalej zostáva.

Aktualizácia našich webových stránok so sebou prináša napríklad aj viac informácií o tovare a jeho skladovej dostupnosti. V prípade že objednávate na viac firiem, novo oceníte tiež napríklad aj možnosť objednania na viac firiem z jedného registrovaného účtu!
Novinkou je jednoduchšie vybavenie reklamácie vďaka novému interaktívnemu reklamačnému formuláru.

Nová registrácia

S prechodom na nový e-shop, je z hľadiska zachovania bezpečnosti Vašich údajov potrebné, pokiaľ máte u nás účet vytvorený pred 24. 3. 2023 vykonať novú registráciu. S pôvodnými prihlasovacími údajmi sa už do nového e-shopu neprihlásite.
Nemajte ale obavy, o histórii svojich objednávok a dokladov z minulosti neprídete, všetko Vám po registrácii automaticky spätne dohráme.
Registrácia Vám vďaka šikovnému našepkávaču adries a všetkých údajov zaberie len pár chvíľ.

Ďakujeme za pochopenie.

Veríme, že vďaka ľahšiemu a prehľadnejšiemu systému Vám budeme o krok bližším partnerom, na ktorého sa pri zariaďovaní vašich priestorov vždy radi obrátite.

Budeme tiež radi za každú vašu pripomienku a podnet na fungovanie nášho nového systému, ktoré nám môžete zaslať na e-mailovú adresu napistenam@b2bpartner.sk

Prajeme vám príjemný nákup!

Tím B2B Partner

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys