Zásuvkové kartotéky

Potrebujete zásuvkové kartotéky? Vyberte si u nás! Ponúkame cez 90 typov zásuvkových kartoték, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu. Samozrejmosťou je doprava zdarma kamkoľvek po SR a záruka 7 rokov.

Vyberať môžete z týchto typov kartoték:

  • Kovové kartotéky - klasické celokovové kartotéky vyrobené z plechu, ktoré dodávame v niekoľkých farebných kombináciách
  • Kovové kartotéky s drevenými čelnými panelmi na zásuvkách - dobrá voľba, ak chcete kartotéku umiestniť v kancelárii, kde drevený dezén čiel zásuviek skvele doplní Váš interiér; čelá zásuviek môžete vyberať zo 4 základných dezénov: buk, breza, calvados a čerešňa
  • Celodrevené kartotéky - ponúkame aj celodrevené registratúry, sa budú skvele hodiť do Vašej kancelárie; vyberať môžete zo 4 základných dezénov: buk, breza, calvados a čerešňa
  • Lístkovnica - slúži pre uloženie dokumentov formátu A5 a A6 - tieto modely sú určené pre skladovanie menších dokumentov, kariet, apod.

Konštrukcie a zásuvky

Všetky ponúkané modely kovových kartoték sú zvárané konštrukcie a sú vybavené 100% výsuvmi zásuviek, ktoré Vám umožní ľahký prístup do zásuvky v celej jej hĺbke. Výsuvy sú uložené v guličkových ložiskách, ktoré zaisťujú hladký, tichý a bezproblémový výsuv zásuviek aj pri plnom zaťažení. Nosnosť zásuviek je 40 kg a 45 kg u celodrevených modelov.

Bezpečnosť

Každá kartotéka je zabezpečená centrálnym cylindrickým zámkom, ktorý uzamkne všetky zásuvky. A súčasne je vybavená tiež bezpečnostným mechanizmom, ktorý znemožňuje vysunutie viacerých zásuviek naraz, ktoré by mohlo spôsobiť prevrhnutie.

Odporúčame

Praktické je tiež využitie zásuvkových deličov, ktoré Vám pomôžu prehľadne oddeliť závesné zložky vnútri zásuvky. Deliče sú vyrábané z oceľového plechu a dodávame ako vo formátoch A4, tak aj vo formátoch A5 a A6 pre lístkovnice.

Vyberte si u nás aj závesné zložky, ktoré sú v sekcii spotrebný materiál.

Okrem kartoték, Vám môžeme ponúknuť ďalšie kovový nábytok: výber kovových spisových skríň, výkresových skríň alebo archivačných regálov na šanóny.

Filtrovať produkty
1-30 z 97 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
1234