Vešiakové steny

Pokiaľ riešite, kde si na pracovisku odložiť kabát alebo bundu, určite oceníte vešiakové steny alebo šatníkové zásteny z našej ponuky. Nájdete tu mnoho variantov, ktoré sa líšia dizajnom, rôznym počtom háčikov alebo možnosťou uskladnenia obuvi.

Súčasťou vešiakových stien môže byť aj skrinka na topánky, rôzny počet háčikov na zavesenie odevu a praktické zrkadlo. Vďaka svojmu modernému dizajnu a farebnej pestrosti nebudete mať problém tieto steny zasadiť do interiérov tvorených niektorým z našich radov kancelárskeho nábytku.

Na decentné skrytie kabátov a topánok poslúžia šatníkové zásteny umiestnené k stene. Tu sa zmestí niekoľko vešiakov a pri šírke panelu 80 cm budú mať Vaše šaty dostatok priestoru. Povrch panelu navyše môžete využiť ako nástenku, na ktorú si môžete lepiť odkazy pre kolegov.

Nájdete tu prvky nábytku FRAME, LAYERS a BLOCK z kolekcie novej značky kancelárskeho nábytku PLAN, ktorá vznikla v spolupráci spoločnosti B2B Partner a dizajnérskej dvojice Lenka Damovej a Boris Klimek.

Filtrovať produkty
1-30 z 68 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123