Kancelársky nábytok PRIMO GRAY

1. 7. 2024

Zoznámte sa s radom PRIMO GRAY priamo z výroby B2B Partner a vneste do svojej kancelárie nádych elegancie aj funkčné detaily, ktoré pri svojej práci určite oceníte.

Nadčasovosť a široký výber

Sivá farba je veľmi často spájaná s profesionalitou a nadčasovosťou. Pre rad PRIMO GRAY z vlastnej výroby B2B Partner je charakteristické sivé prevedenie korpusov aj podnožia, ktoré je kombinované s prvkami v dezéne dreva, sivej a grafitovej. Sivý prvok v spojení s klasikou vašu miestnosť nielen oživí, ale navyše aj opticky rozšíri.

Celá kolekcia PRIMO GRAY sa skladá z hlavných prvkov v podobe stolov, skríň, regálov, kontajnerov a kartoték. Ich vzájomnou kombináciou si jednoducho vytvoríte rôzne pracovné miesta podľa rozmanitých potrieb užívateľov. Vďaka univerzálnosti dezénov je možné jednotlivé prvky rady PRIMO GRAY navyše skvele kombinovať s ostatným nábytkom z výroby B2B Partner.

Aké dezény v rade PRIMO GRAY nájdete?

Prvky rady PRIMO GRAY je možné vyberať z 8 atraktívnych dekorov:

  • Sivá
  • Breza
  • Buk
  • Čerešňa
  • Orech
  • Wenge
  • Dub prírodný
  • Grafitová

Pracovné a rokovacie stoly

Kancelársky stôl tvorí najdôležitejší nábytok v každej kancelárii aj rokovacej miestnosti. Stoly z radu PRIMO GRAY ponúkame v rovnom, rohovom, ergonomickom a výškovo nastaviteľnom variante s celodrevenou či sivou kovovou podnožou. Vďaka širokému výberu poskytnú ideálne riešenie pre variabilitu priestoru a zaistenie správnej ergonómie na rôznych pracoviskách podľa individuálnych potrieb všetkých užívateľov.

Písacie stoly PRIMO GRAY s drevenými nohami


Dosky stolov sú vyrobené z laminovanej drevotriesky 25 mm, olepené 2 mm ABS hranou. Odolná sivá konštrukcia pôsobí v kancelárii navyše nielen odľahčene, ale dodáva stolom aj kvalitný a pevný základ.

Doplnky k stolom PRIMO

Pracovnú plochu je možné v prípade potreby pohodlne rozšíriť či zaguľatiť pomocou stolovej prístavby či doplniť o paraván, ktorý zvýši Vaše súkromie pri práci.
Kontajnery a komody k stolu

Úložný priestor v okolí pracovnej dosky je možné ľahko doplniť o prístavné, mobilné kancelárske kontajnery. Pojazdné kancelárske kontajnery ľahko schováte pod pracovnú dosku stola PRIMO GRAY. Prístavné kontajnery vám naopak vašu pracovnú dosku predĺžia.
Na uloženie väčšieho množstva dokumentov priamo pri pracovnej doske sú vhodným riešením aj uzamykateľné nízke skrinky a komody.
Kartotéky PRIMO

Efektívne usporiadanie dokumentov, zložiek klientov a pacientov efektívne vyriešia uzamykateľné kovové kartotéky. Kartotéky PRIMO majú kovové prevedenie s drevenými čelami a sú vhodné najmä pre formát A4. Kartotéky PRIMO GRAY sú doplnené o pojazdy so 100% výsuvom a centrálnym zamykaním zámkom, takže sa o stratu či poškodenie svojich dokumentov naozaj báť nemusíte.


Regály a knižnice PRIMO GRAY

Kancelárske regály a knižnice PRIMO GRAY následne dodajú vašej kancelárii dodatočný úložný priestor. Regály a knižnice PRIMO GRAY sú ideálne najmä na ukladanie zakladačov, ktoré potrebujete mať kedykoľvek po ruke a na očiach:
Skrine PRIMO GRAY

Pre uloženie menej využívaných kancelárskych potrieb či odevov je možné priestor vašej kancelárie doplniť aj o kancelárske skrine a nízke skrinky.
Kancelárske skrine môžete vyberať vo variantoch s krídlovými, zasúvacími aj kombinovanými dverami či vo variante so zásuvkami na závesné zložky. Všetky kancelárske skrine a nízke skrinky radu PRIMO GRAY sú vybavené pohľadovým chrbtom, pre ich bezstarostné vloženie kamkoľvek do priestoru. Nosnosť 1 police je až 35 kg pri rovnomernom zaťažení.
Doplnky k skriniam PRIMO

Radi by ste si skrine a regály prispôsobili presne vašim potrebám? Regály a skrine PRIMO WOOD je možné pohodlne presne podľa vašich potrieb doplniť o krídlové dvere rôznych veľkostí či praktické zásuvky na dokumenty a závesné zložky. V rámci triedenia dokumentov potom určite oceníte aj policovú vložku (niku) do skrine.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys