Konferenčné stoličky

Potrebujete konferenčná stolička? Vyberte si u nás! Ponúkame viac než 100 typov konferenčných stoličiek. Konferenčné stoličky máme SKLADOM ihneď k dodaniu. Doprava je zadarmo kamkoľvek po SR a záruka 7 rokov.

Vyberať môžete z desiatok konferenčných čalúnených stoličiek, ktoré využijete v rokovacích miestnostiach či na konferenciách. Pre prehľadnosť sme sortiment rozdelili do kategórií podľa modelových radov. Rokovaciu stoličku môžete zvoliť bez opierok rúk alebo s opierkami rúk. K vybraným modelom je možné dokúpiť sklápacie stolíky, ktoré sa umiestňujú na podrúčky a slúži k pohodlnému písaniu poznámok na školeniach a prednáškach a konferenciách. "Konferenčky" sú spravidla stohovateľné, čo znamená, že je možné ich skladovať - ​​stohovať na seba a ušetriť tým miesto, pri ich skladovaní, ak ich práve nepotrebujete.

V ponuke sú aj plastové stoličky, ktoré sú vhodné predovšetkým do bufetov, jedální, apod. Ich výhodou je ľahká údržba a upratovanie a nižšia obstarávacia cena.

Alternatívou k plastovým stoličkám sú drevené stoličky vhodné do jedální. Ich prednostné je predovšetkým ich elegantný vzhľad.

Okrem čalúnených, plastových a drevených konferenčných stoličiek ponúkame aj modely čalúnené eko-kožou.

Ak hľadáte riešenie pre občasné použitie, odporúčame skladacie stoličky, ktoré ponúkame s plastovými sedákmi alebo s čalúnením eko-kožou. Ich výhodou je, že pri skladované zaberajú len veľmi málo miesta.

TIP: Pre časté prevážanie doporučujeme dokúpiť špeciálnu rudlu na prepravu konferenčných stoličiek, ktorá Vám ušetrí námahu.

Ak plánujete kúpu väčšieho počtu konferenčných stoličiek, navštívte sekciu špeciálna ponuka, kde môžete vyberať z aktuálnej ponuky konferenčných, drevených alebo skladacích stoličiek v akcii 3 + 1 ZADARMO alebo 4 + 2 ZADARMO. Pri nákupe väčšieho počtu kusov, taktiež odporúčame využitia našu on-line dopyt, ktorá Vám behom okamihu dokáže ušetriť.

Filtrovať produkty
1-30 z 100 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
1234