Ako vyberať konferenčné stoličky

31. 12. 2023

Materiál a čalúnenie stoličky

Typ konferenčných stoličiek prípadne materiál ich čalúnenie vyberajte podľa predovšetkým účelu ich použitia.

Ak potrebujete stoličky do zasadacej miestnosti, na konferencie, školenia, apod. Určite zvoľte čalúnené konferenčné stoličky s látkovým poťahom. Ak hľadáte reprezentatívné stoličky, zvoľte niektorú konferenčnú stoličku s čalúnením z eko-kože alebo pravej kože.

Ak potrebujete stoličky do jedálne alebo svačinárny či bufetu, vyberte plastové stoličky alebo drevené stoličky vyrobené spravidla z lisovanej preglejky. Tieto typy stoličiek sú umývateľné a ľahko sa tak udržujú. Nespornou výhodou je aj ich nižšia obstarávacia cena.

Rozmery a nosnosť konferenčných stoličiek

Rozmery sedadla a operadla či výška sedadla určujú mieru pohodlia pre sediaceho. U konferenčných stoličiek preto uvádzame 4 základné rozmery, ktoré vám pomôžu pri výbere.

Venujte tiež pozornosť nosnosti konferenčných stoličiek. Nosnosť konferenčných stoličiek býva od 100 – 150 kg.

Príslušenstvo pre konferenčné stoličky

Vybrané modely konferenčných stoličiek sú už vybavené opierkami alebo k nim možno opierky rúk dokúpiť. Podrúčky ocenia sediaci najmä pri dlhšom sedení na školeniach alebo konferenciách.

Praktickým príslušenstvom sú tiež stolíky, ktoré skvele poslúži sediacim na zapisovanie poznámok na seminári, školenia, apod.

Stohovateľné stoličky a skladacie stoličky

Ak potrebujete konferenčné stoličky skladovať alebo prenášať určite vyberte stoličky s možnosťou stohovania na seba. Vďaka tomu ušetríte pri ich skladovaní veľa priestoru. Spravidla všetky konferenčné stoličky sú stohovateľné. Stohovateľné nie sú len vybrané modely drevených stoličiek.

Ponúkame tiež skladacie stoličky, u ktorých je možné sklopiť sedadlo, ľahko zložiť a stoličky sa tak ľahko prenášajú.

Ceny stoličiek

Ak plánujete nákup väčšieho počtu konferenčných stoličiek, určite vyskúšajte funkciu on-line dopyt, vďaka ktorej môžete ľahko a ihneď ušetriť pri nákupe nad 8 000 €.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys