Protiúnavové rohože

Pracujete v stoji? Chráňte svoje zdravie! Dlhodobé státie na pevnom povrchu môže viesť k vážnym ochoreniam ako sú kŕčové žily, choroby obehového systému a bolesti chrbta. Tieto stavy bývajú nevratné a pôsobia pacientom veľké ťažkosti. Dlhodobé státie je jednou z najčastejších príčin fyzickej únavy. Spôsobuje pocit nepohodlia v chodidlách, nohách a chrbte. Môže viesť až k stuhnutiu krku a ramien. Máme pre Vás riešenie!

Protiúnavové rohože pomáhajú podnecovať pravidelný pohyb, pretože chodidlo sa prirodzene prispôsobuje ploche rohože. Pohyb stláčanie a rozťahovanie svalov je na protiúnavových rohožiach veľmi malý, ale stačí znižovať a v niektorých prípadoch i preventívne brániť zdravotným rizikám spájaným sa státím vďaka vyššiemu prúdeniu krvi a ľahšiemu dopravovanie kyslíka do srdca.

Vďaka používaniu protiúnavových rohoží sa zvyšuje pohodlie pri státí, ktoré zvyšuje koncentráciu, čím znižuje možnosť vzniku úrazov a tiež pomáha zvyšovať produktivitu práce. Protiúnavová rohož zároveň izoluje od studenej betónovej podlahy, čím zvyšuje tepelný komfort zamestnancov pri práci.

Filtrovať produkty
1-30 z 42 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
12