Priemyslové rohože a podlahoviny

Výberom správnej podlahy môžete predchádzať vážnym úrazom a prispieť tak k väčšej bezpečnosti na pracovisku. Často môžeme pri jednotlivých rohožiach skombinovať viac funkcií.

Protiúnavové rohože – chráni pred tvrdou betónovou podlahou. Tieto podložky sú takmer nutnosťou v prevádzkach, kde zamestnanci trávia niekoľko hodín na nohách. Práve takí zamestnanci môžu byť veľmi náchylní k bolestiam chrbta, nôh, hlavy aj rýchlym pocitom únavy. Tieto problémy môžete minimalizovať práve protiúnavovými rohožami, ktoré svojím povrchom podnecujú k častejšiemu pohybu.

Podlahy a rohože odolné voči olejom – ako už z názvu vyplýva, tento druh má použitie v priemyselných a iných miestach, kde je často klzká podlaha. Ich povrch je obvykle prispôsobený na to, aby nedošlo k pošmyknutiu a pádu, rovnako ako u protišmykových rohoží. Okrem najrôznejších výrobných hál sa často tieto povrchy obstarávajú napríklad aj k vchodom do najrôznejších hotelov, reštaurácií alebo obchodných domov.

Antistatické rohože - ide o typ rohoží, ktoré sú vhodné na ochranu pracovníkov pred účinkami statickej elektriny. Tento druh podláh sa nepoužíva len v priemysle, často sa s ním môžeme stretnúť napríklad aj v nemocniciach a laboratóriách.

K vhodnému výberu podlahy podľa Vašich požiadaviek môžete využiť filter v ľavej strane obrazovky.

Filtrovať produkty
1-30 z 79 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123