Akú schránku si vybrať?

13. 3. 2023

Na poštovej schránke sa neoplatí šetriť. Zle zvolená schránka na listy sa Vám môže čoskoro zničiť, prípadne hrozí, že sa Vám pri nepriazni počasia rozmočí doručené písania. Na čo si teda pri výbere schránky dávať pozor?

  • Najprv je potrebné zvážiť, ako rozmerné písania do Vašej poštovej schránky budú chodiť. V prípade, že očakávate len občasné zasielanie účtov a podobne, nie je potrebné kupovať niečo viac rozmerného. Pokiaľ ale hľadáte schránku napríklad do firmy, kde Vám denne chodí viac dopisov, oplatí sa obstaranie väčšieho typu.
  • Ak odoberáte dennú tlač a letáky, veľmi praktické pre Vás bude obstaranie schránky s tubusom na časopisy a noviny. Ak si neželáte, aby Vám boli napríklad reklamné letáky doručované, je dobré označiť schránku nálepkou, ktorá o tom informuje.
  • Ďalším dôležitým faktorom je to, či budete mať schránku vnútri domu alebo vonku. Pri internom použití nie je príliš potreba riešiť materiál alebo to, ako veľmi je krytý horný vhod. Pokiaľ ale potrebujete poštovú schránku, ktorá bude primontovaná napríklad na plot (alebo inde v exteriéri, kde hrozí napríklad dážď), potom je dôležité, aby bola vyrobená napríklad z nerezu alebo iného materiálu, ktorý vydrží aj nepriaznivé počasie. Dôkladne si prezrite tiež spôsob vhod, aby sa Vám neskôr nestalo, že do schránky naprší.
  • U schránok, ktoré sa inštalujú napríklad do panelových alebo bytových domov, sa zase oplatí investovať do kvalitného zámku, ktorý odradí prípadné nevítané návštevy s úmyslom vytiahnuť zo schránky dôležité dokumenty.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys