Ako správne vybrať rezačku na papier?

13. 3. 2023

Strihanie papiera môže byť niekedy poriadna fuška. Zvlášť potom v prípadoch, keď doma alebo v práci potrebujete nastrihať väčšie množstvo papierov, alebo ich potrebujete mať presne rovné. Nie vždy sa to pri ručnej práci s nožnicami podarí. Stále častejšie v dnešnej dobe firmy (aj jednotlivci, ktorí papiere potrebujú napríklad k svojej kreatívnej činnosti) dávajú prednosť rezačkám papiera.

Rezačky papiera Vám pomôžu skrátiť zbytočne dlhý čas, ktorý by ste na strihanie listov museli vynaložiť. Okrem toho Vám tiež papiere nastrihajú naozaj rovno. Na čo sa pri výbere rezačky zamerať?

Aký formát papiera budete používať

Nielen v našej ponuke, ale aj všade inde sa najčastejšie stretnete u rezačiek papiera s formátom A4. Ak to pre Vás nebude dostačujúce, môžete zvoliť rezačku prispôsobenú pre väčší formát.

Koľko papierov budete zvyčajne rezať

Nie všetky rezačky dokážu pracovať s väčším množstvom papiera. Aby ste predišli prípadnému sklamaniu, okrem popisu u Vami zvolenej rezačky si dôkladne môžete preštudovať tiež rozdelenie rezačiek - viď nasledujúci bod.

Ako budete rezačku užívať

Pri výbere je dôležité si uvedomiť, aké funkcie u rezačky využijete a tiež to, či ju budete užívať doma alebo v práci. V našej ponuke nájdete tieto rezačky papiera:

  • Kotúčové rezačky papiera - ideálne do domácnosti, kde je pri strihaní potreba dôraz na presnosť. Rezanie u kotúčových rezačiek prebieha tlakom proti rezné gumové lište. Kotúčové rezačky papiera sú dodávané vrátane rezné gumové lišty, po jej opotrebení možno dokúpiť novú. U kotúčových rezačiek papiera máte možnosť dokúpiť rezné hlavy pre okrasný rez (ohyb, vlnky a podobne) napríklad pre rôzne pozvánky, oznámenia alebo želanie.
  • Pákové rezačky papiera - vhodné najmä pre profesionálne použitie na pracoviskách, kde je potreba rýchlosti. Pákové rezačky zvládajú bez problémov rezanie väčšieho množstva listov naraz.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys