Protišmykové pásky

1-30 z 61 produktov
Na stránku:
123

Protišmykové pásky sú vyrábané britskou spoločnosťou HESKINS, ktorá vyrába širokú škálu protišmykových pások a fólií. Pásky sú extrémne odolné a sú ideálne pre náročné aplikácie s dlhou životnosťou.

Páska môže byť použitá na väčšine povrchov. Pásky sú samolepiace a sú opatrené veľmi kvalitným lepidlom, ktoré umožňuje ihneď po aplikácii povrch zaťažovať a posyktovat vám kvalitnú a bezpečnú ochranu proti sklzu. Pásky spĺňajú bezpečnostné normy vo všetkých krajinách Európy.

Farebná škála protišmykových pásikov je takmer neobmedzená, v prípade požiadavky na inú farbu prosím kontaktujte naše predajné oddelenie.

Pásky sú vyrábané v triedach, tak aby vyhovovali všetkým aplikáciám z použitia pre holú nohu, až po extrémne ťažká prostredia. Pásky sú vhodné ako do interiéru, tak do exteriéru. Aplikácia samolepiace pásky je veľmi jednoduchá. 

Pre správnu aplikáciu a dlhú životnosť pásky doporučujeme aplikáciu špeciálneho čističa povrchov, penetračného náteru alebo lepidla pre lepšiu fixáciu okrajov pások.

Samozrejmosťou je doprava ZADARMO!

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím