Protišmykové pásky

Protišmykové pásky sú vyrábané britskou spoločnosťou HESKINS, ktorá vyrába širokú škálu protišmykových pások a fólií. Pásky sú extrémne odolné a sú ideálne pre náročné aplikácie s dlhou životnosťou.

Páska môže byť použitá na väčšine povrchov. Pásky sú samolepiace a sú opatrené veľmi kvalitným lepidlom, ktoré umožňuje ihneď po aplikácii povrch zaťažovať a posyktovat vám kvalitnú a bezpečnú ochranu proti sklzu. Pásky spĺňajú bezpečnostné normy vo všetkých krajinách Európy.

Farebná škála protišmykových pásikov je takmer neobmedzená, v prípade požiadavky na inú farbu prosím kontaktujte naše predajné oddelenie.

Pásky sú vyrábané v triedach, tak aby vyhovovali všetkým aplikáciám z použitia pre holú nohu, až po extrémne ťažká prostredia. Pásky sú vhodné ako do interiéru, tak do exteriéru. Aplikácia samolepiace pásky je veľmi jednoduchá. 

Pre správnu aplikáciu a dlhú životnosť pásky doporučujeme aplikáciu špeciálneho čističa povrchov, penetračného náteru alebo lepidla pre lepšiu fixáciu okrajov pások.

Samozrejmosťou je doprava ZADARMO!

Filtrovať produkty
1-30 z 67 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
123