Typy materiálu vstupnej čistiacej rohožky

8. 3. 2023

Vstupné čistiace rohožky sú určené predovšetkým na odstránenie vlhkosti i nečistôt z obuvi a zabránia tak ich roznášaniu v budovách či na pracovisku. To prináša úsporu nákladov a času potrebného na upratovanie podlahových plôch. Vstupné rohožky tiež významne znižujú riziko pošmyknutia, následného pádu a úrazu.

  • textilné čistiace rohožky sú vhodné do všetkých vstupných priestorov budov, bánk, nemocníc atď. Rohožky majú gumový podklad a zabraňujú tak skĺznutiu.
  • gumové čistiace rohožky sú vhodné do priemyselných zariadení, reštauračných zariadení a do vstupných priestorov. Ponúkame gumové rohožky odolné proti vode aj mrazu, protiúnavové rohože a ďalšie typy.
  • plastové čistiace rohožky efektívne zadržujú vlhkosť a nečistoty, chránia povrch podlahy a tiež prispievajú k zmierneniu námahy chrbta. Hodia sa ako pre vnútorné tak aj pre vonkajšie použitie. Tieto rohožky sú odolné proti olejom a ľahko sa čistia.
  • hliníkové čistiace rohožky
  • v sekcii špeciálne čistiace rohožky nájdete hygienické jednorazové rohožky, ochranné fólie na koberce alebo rohožky z mäkčeného PVC vhodné k bazénom.

Pre väčšiu bezpečnosť vstupných priestorov odporúčame využiť protišmykové pásky a nátery.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys