TIP NA DARČEK: Kancelárske stoličky 1+1 Zadarmo

28. 11. 2023

Neviete, čo darovať pod stromček Vášmu blízkemu, deťom či zamestnancom? Čo tak im zaobstarať pohodlné kancelárske stoličky na učenie aj prácu, ktoré ich budú tešiť dlhé roky? Všetky vybrané stoličky sú SKLADOM ihneď na odoslanie! Najnovšie navyše aj s doplnkovou službou MONTÁŽ + priamo u nás na sklade!

Stolička z látky

Ide o najbežnejší poťah s najväčším výberom farebných a kreatívnych vzorov a dekorov. Vďaka látke je kancelárska stolička nielen pohodlná, a teda vhodná na celodenné sedenie v práci, ale v chladných mesiacoch Vás aj príjemne zahreje.


Stoličky zo sieťoviny

Sieťovina je trvanlivou syntetickou tkaninou pripomínajúcou sieť. Od ostatných poťahov kancelárskych stoličiek ju odlišuje jej neprekonateľná priedušnosť a optimálna cirkulácia vzduchu, ktorú oceníte najmä v letných mesiacoch. Zvláda výborne aj stresové situácie. Je vhodná na celodenné sedenie v práci a na rozdiel od látkovej stoličky veľmi ľahko udržateľná.
Stolička so sieťovaným operadlom/látkou

Kombinácia sieťovaného operadla a látky je vhodná najmä pre tých z nás, ktorým nie je práve dvakrát príjemné sedenie na sieťovine a ktorým sa zároveň trošku potí chrbát. Vďaka sedadlu z látky tak sedíte pohodlne a navyše v teple. Priedušnosť Vášho chrbta zabezpečuje sieťované operadlo. Vďaka sedadlu z látky máte na výber aj väčšie množstvo farebných kombinácií.
Stolička z ekokože

Ekokoža je dvojvrstvový moderný materiál často mylne zamieňaný s predchádzajúcou koženkou. Oproti koženke je eko koža však dvojvrstvová. Okrem vzhľadu a textúry má s pravou kožou spoločného naozaj málo, preto je ako jedna z mála vhodná aj pre alergikov! Je vysoko odolná proti oderu, pevná a hlavne obojstranne priedušná.


Tip na záver: Ďalšie kancelárske stoličky nielen v akcii 1+1 Zadarmo môžete vyberať TU.

Ako vybrať tú správnu stoličku?

Či už vyberáte pracovnú stoličku pre seba alebo pre svojich blízkych a zamestnancov, pri výbere kancelárskej stoličky berte do úvahy nasledujúce faktory:

  • koľko hodín denne sa bude na stoličke sedieť
  • existujúce zdravotné obmedzenia a hmotnosť sediaceho
  • priestor nutný pre pohyb na stoličke
  • možnosti nastavenia a výbava kancelárske stoličky

Pokiaľ toto máte zistené, máte polovicu práce úspešne hotovú. Teraz len rozhodnúť o správnom materiáli a farbe kancelárskej stoličky.
Náš tip: Viac o tom, ako vybrať správny materiál stoličky TU.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys