Plastové boxy

Potrebujete plastové skladovacie boxy na spojovací materiál či drobné súčiastky? U nás si určite vyberiete! Ponúkame 87 typov plastových skladovacích boxov rôznych veľkostí a farieb. Plastové skladovacie boxy máme na sklade ihneď k dodaniu. Samozrejmosťou je doprava ZADARMO.

A ktorý plastový box z našej ponuky si vybrať?

  • Plastové boxy z polystyrénu sa vyznačujú pevnosťou a väčšou nosnosťou. Ďalšou výhodou týchto boxov sú drážky na vonkajších stranách boxov, ktoré umožňujú ich stohovanie na seba a vedľa seba. Vďaka tomu si môžete vytvoriť zostavy týchto plastových boxov.
  • Plastové boxy STANDARD - sú cenovo výhodné boxy postačujúce pre bežné použitie v dielňach, skladoch a rôznych prevádzkach.
  • Plastové boxy PLUS - ponúka široký výber rozmerov a farieb, majú certifikát TÜV a navyše je k plastovým boxom PLUS možné doobjednať ďalšie príslušenstvo, ako sú vnútorné deliče, apod.
  • Plastové boxy COMPACT - ponúka široký výber rozmerov a farieb, majú certifikát TÜV, plastové boxy COMPACT možno do seba aj zasúvať možno tak ušetriť skladovací priestor, pokiaľ nie sú práve využité a navyše k plastovým boxom PLUS možné doobjednať ďalšie príslušenstvo ako sú vnútorné deliče alebo i veka , plastové boxy COMPACT dodávame aj v priehľadnej variante.
  • Regálové plastové boxy - sú prepravky, ktoré sú svojimi rozmermi a tvarom určené predovšetkým pre skladovanie v regáloch, vyrábajú sa v hĺbkach 300, 400, 500 a 600 mm, čo presne zodpovedá bežným hĺbkam políc regálov. Vďaka tomu optimálne využijete svoje skladovacie priestory. K týmto plastovým boxom možné objednať príslušenstvo, ako sú vnútorné deliče, apod.
Filtrovať produkty
1-30 z 111 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
1234
Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím