Plastové EUR prepravky

Potrebujete kvalitné a odolné plastové prepravky? V ponuke máme širokú škálu plastových EURO prepraviek v rôznych rozmeroch. Vyberať si môžete z 15 rôznych prepraviek. K tým si potom môžete zaobstarať aj veka pre EURO prepravky.

Výhodou týchto prepraviek je, že sú stohovateľné. Prepravky slúžia pre skladovanie a dopravu materiálu alebo tovaru.

Plastové prepravky sú vyrobené z polyetylénu odolného voči deformácii tvaru a väčšine chemikálií a zaručujú tak dlhú životnosť.

Rozmery prepraviek sú normalizované pre ukladanie na EUR palety: 400 x 300, 600 x 400 a 800 x 600 mm. Prepravky majú plné dno aj steny, vnútorný povrch prepraviek je hladký a umožňuje ich jednoduché čistenie, je možné ich použiť pre automatizované systémy a dopravníky.

Prepravky tiež spĺňajú normy pre styk s potravinami. Teplotná odolnosť EURO prepraviek je -20 °C do + 40 °C. Farba prepraviek je šedá.

Ak potrebujete k prepravcu aj veko, môžete vyberať z troch rozmerov viek na tieto plastové EURO prepravky.

Doprava je vždy ZADARMO a to kamkoľvek do Českej republiky. Navyše poskytujeme záruku 7 rokov. Prepravky máme skladom ihneď k odoslaniu.

Pre jednoduchší výber plastových EURO prepraviek môžete použiť náš užitočný filter, v ktorom môžete prepravky filtrovať podľa ceny, dostupnosti a tiež vonkajších rozmerov.

Pokiaľ si nebudete istí, akú plastovú prepravku zakúpiť, môžete nám zaslať otázku prostredníctvom chatu, ktorý nájdete dole v ľavom rohu stránky. Môžete tiež využiť našu bezplatnú linku, prípadne nám napísať e-mail.

Filtrovať produkty
1-30 z 43 produktov
Zaradiť od: Základné Najlacnejšie Najdrahšie
12