Späť do: Parkovacie zábrany

Parkovacia zábrana - stĺpik, nesklopný, na zabetónovanie, pozink

100 % zákazníkov je s týmto produktom spokojných.
Na sklade 3 ks (Expedujeme ihneď)
Objednajte dnes do 13:00, Zadarmo doručíme 17.12.2019
69,00 €
82,80 € s DPH
ks
  • Doprava zadarmo
  • Záruka 7 rokov!

Spoločné parametre

Rozmery v x š x h (mm) 810 x 60 x 60
Typ fixný, na zabetónovanie
Prevedenie na zabetónovanie
Hmotnosť (kg) 6,5

Popis tovaru

Parkovacie stĺpiky a zábrany zaistia a zabezpečia Vaša parkovacie miesto, pešiu zónu, súkromný priestor pred nežiaducim vjazdom. Vďaka rôznym verziám môžete kombinovať sklopné aj pevné druhy a tým znížiť celkovú cenu vymedzenia. Sklopné stĺpiky sú atestované a majú certifikát od Štátneho skúšobného ústavu.
Celokovová stabilná konštrukcia je vybavená gumovými nárazníkmi pre šetrné sklápanie. Stĺpiky a zábrany majú v hornej časti klasický zámok FAB, kedy sa po otočení kľúčom uvoľní a sklopí na zem. Pri vztýčení stĺpika dôjde k automatickému uzamknutiu (bez použitia kľúča). Môžete si vybrať z dvoch prevedení povrchovej úpravy. Strieborné sú žiarivo zinkované, biele majú zinkový podklad a vrchnú práškovú farbu. Retroreflexné červené pruhy sú nalepené podľa predpisu a zaistia potrebnú viditeľnosť.
Kotvenie stĺpika je závislé na pripravenej ploche. Pokiaľ je dostatočne pevná (betón, kameň,..) tak pomocou kotvových kovových skrutiek. Pokiaľ je nutné miesto pod stĺpikom vybetónovať, tak Vám pri typoch základných a motýlik pomôže montážne pätka, kedy po vytvrdnutí na ňu stĺpik už len nasadíte a dotiahnete.
Za príplatok možnosť dodávky s jednotným alebo generálnym kľúčom.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Pre viac informácií, navštívte prosím sekciu Všetko o nákupe. Súhlasím