NOVÝ DEZÉN pri kancelárskom nábytku BLOCK!

1. 2. 2023

Najnovšie pre Vás rozširujeme kancelársky nábytok BLOCK o úplne novú kombináciu dezénov grafit/dub prírodný. Novým prvkom kancelárskeho radu BLOCK tak nechýba elegancia ani útulnosť!

Hlavným cieľom rozšírenia kancelárskeho nábytku BLOCK o novú kombináciu: grafit/dub prírodný bolo prispôsobiť celú kolekciu kancelárskeho nábytku BLOCK tak, aby čo najviac splnila či dokonca prevýšila Vaše najrôznejšie požiadavky.

Inovatívna kombinácia dominantného tmavého grafitu s nadčasovým kúzlom prírodného dreva do Vašej miestnosti vnesie nielen ihneď moderný a elegantný nádych, ale vďaka kombinácii s dubom prírodným s prirodzenou štruktúrou dreva aj potrebný pocit útulnosti a hrejivosti, vďaka ktorému sa budete cítiť aj v kancelárii ako doma.

V dezéne grafit / dub prírodný môžete vyberať napríklad kancelársky písací stôl s úložným priestorom BLOCK:
Dezén grafit / dub prírodný najnovšie zavítal aj medzi vysoké otvorené skrine BLOCK:


Kancelársky nábytok v dezéne grafit/dub prírodný môžete doplniť aj o už súčasné prvky kancelárskych skríň, kontajnerov a doplnkov v dube prírodnom:


Písací stôl či skrine v kombinácii grafit / dub prírodný môžete vo svojej kancelárii doplniť aj o praktické kancelárske doplnky v grafite:


Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys