NOVINKY: Kancelárske stoličky TERRY a JERRY

22. 5. 2024

Rozširujeme pre Vás ponuku ergonomických a cenovo výhodných kancelárskych stoličiek o nové modely, ktoré nájdete rovno aj v akcii 1+1 ZADARMO! Zoznámte sa s kancelárskymi stoličkami TERRY a JERRY, ktoré Vám zaistia nielen praktickú oporu, ale aj potrebné pohodlie pri Vašom každodennom sedení za počítačom.

Nové kancelárske stoličky TERRY a JERRY v elegantnom a najmä praktickom dizajne v sebe vďaka materiálu v kombinácii látky a sieťoviny skĺbia nielen potrebné pohodlie a stabilnú oporu, ale aj neoceniteľnú priedušnosť v oblasti chrbta. Skvele sa teda hodia na celodenné sedenie v práci.

Súčasťou nových modelov kancelárskych stoličiek je aj synchrónna mechanika s vynikajúcimi ergonomickými vlastnosťami a nechýbajú ani kolieska pre tvrdé podlahy, vďaka ktorým sa so stoličkou môžete bez starostí pohybovať po kachličkách aj drevených podlahách. Oceľový kríž deklaruje nosnosť stoličky až 150 kg.

Pre vyšší komfort sú stoličky doplnené aj o 3D opierky s nastavením výšky, hĺbky a rotácie. V oblasti krčnej a bedrovej chrbtice potom určite oceníte aj uhlovo, výškovo nastaviteľnú opierku hlavy a pevnú bedrovú opierku.
Všetky vybrané modely kancelárskych stoličiek je možné u nás zakúpiť rovno aj v akcii 1+1 ZDARMA!Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys