NOVINKA: Dizajnové svietidlá pre každú miestnosť!

22. 1. 2024

Potrebujete zútulniť a spríjemniť atmosféru v miestnosti? Vymeňte svoje doterajšie svietidlá či lampy a vyberte si zo širokej ponuky presne podľa Vašich potrieb.

Nové dizajnové svietidlá a osvetlenie nielenže osvetlia celú Vašu miestnosť vlnou farieb, ale vďaka rôznym dizajnom, farbe či intenzite svietenia môžu skvele dotvoriť atmosféru celej miestnosti. Interiérové ​​osvetlenie Vám nielen zaistí, že sa budete v miestnostiach dobre orientovať, ale pomôže znížiť aj namáhanie očí pri čítaní či práci.

Stolové lampy: Lokálne osvetlenie aj dizajnový doplnok stola

Nové dizajny stolových lámp v sebe kombinujú moderné trendy s praktickým využitím. Správna stolná lampa dokáže nielen doladiť celkovú atmosféru izby, pridať do interiéru jemný svetelný akcent, ale najmä dodať svetlo presne tam, kde je to potrebné.


Stolové lampy síce poskytujú jasné a priame pracovné svetlo, ale predovšetkým vo večerných hodinách môže byť prechod medzi svetlom zo stolnej lampy a temnou miestnosťou veľmi namáhavý pre oči, ktoré sa môžu veľmi rýchlo začať kaziť. Ostrý prechod zároveň núti ľudské oko sa neustále prispôsobovať a Vy ste tak predtým unavení.
Cenným doplnkovým zdrojom svetla je preto v nočných hodinách vrátane zónového osvetlenia aj celkové osvetlenie v miestnosti.

Stojacie lampy: Osvetlenie, ktoré je možné umiestniť kamkoľvek

Celkové osvetlenie v miestnosti skvele dotvoria aj nové stojacie lampy, ktoré môžete vďaka ich nízkej hmotnosti ľahko v miestnosti premiestňovať z miesta na miesto.
Nové dizajnové stojacie lampy neposkytujú iba svetlo napríklad na čítanie, ale svojím osobitým štýlom dokážu vyčarovať oázu pohody a pokoja kdekoľvek v miestnosti.


Stropné lustre: Hlavný zdroj svetla aj estetický prvok miestnosti

Dominantou miestnosti sa následne stane elegantný a originálny stropný luster. Správne zvolený stropný luster nielen, že osvetlí celú miestnosť, vytvorí príjemnú atmosféru, ale vnesie do miestnosti aj osobitý štýl.
Vďaka závesnému prevedeniu navyše luster nezaberá na podlahe ani stole žiadny priestor, a preto je ideálny aj pre miestnosti s nedostatkom manipulačného priestoru.
Nezáleží na tom, či hľadáte osvetlenie na pracovný stôl, do obývacej izby alebo do novootvorenej kaviarne. V našej ponuke nájdete širokú škálu možností, ktoré sa ľahko prispôsobia Vašim potrebám aj individuálnemu vkusu.

Náš tip:

Pri výbere správneho osvetlenia do Vašej miestnosti odporúčame vyberať najmä v závislosti od účelu, priestoru, kde bude svetlo použité. Vhodné je tiež kombinovať viacero typov osvetlenia, ktoré pomôžu vytvoriť harmonické a pohodlné prostredie v každej miestnosti.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys