NOVINKA: Akustické panely a nástenky!

3. 7. 2023

Hľadáte akustické nástenky alebo panely na stenu, ktoré Vám nielen poskytnú praktický priestor pre Vaše poznámky, zlepšia akustiku v miestnosti, ale zároveň svojimi farbami priestor aj skvele oživia? Zoznámte sa s novými akustickými panelmi a nástenkami v moderných farbách už teraz!

Nové akustické panely a nástenky sú určené najmä na zníženie rozliehajúcich zvukov v miestnosti, ktoré sa vďaka nim toľko neodrážajú od steny. Vďaka tomu prispievajú k podpore pokojného pracovného a študijného prostredia a stávajú sa tak praktickým a veľmi obľúbeným riešením najmä v zdieľaných priestoroch ako sú napríklad open space kancelárie, klientske centrá, úrady, haly, učebne či čakárne.

Vďaka širokej škále moderných farebných kombinácií navyše vo Vašej miestnosti vytvoria nielen výnimočný praktický, ale aj dizajnový doplnok, ktorý sa v miestnosti len tak nestratí. Navyše je do nich možné ľahko zapichovať špendlíky aj pripináčiky. Pohodlne tak k panelu alebo nástenke upevníte všetky svoje poznámky a ďalšie dokumenty, ktoré potrebujete mať vždy na očiach.

Nové akustické panely sú skvelým riešením najmä na zlepšenie akustiky v miestnosti:


Pre umiestnenie poznámok a dôležitých dokumentov odporúčame aj nové akustické nástenky v ponuke:
Poznámka: Nové akustické panely aj nástenky sú certifikované v najvyššej absorpčnej triede A, čo predstavuje > 0.85 koeficientu redukcie hluku, značeného ako NRC, čo znamená, že pohlcujú až 85 % hluku, ktorý na ne dopadá. Pre porovnanie, klasická priečka zo sadrokartónu má hodnotu NRC 0.15.
Veľkou výhodou vybraných akustických panelov a násteniek je aj ich jednoduchá montáž (ktorú je možné vykonať ľahko prilepením na stenu či strop) aj vysoká odolnosť proti vlhkosti a plesniam.
Pri údržbe panelov a v každodennom používaní potom určite oceníte aj jednoduché čistenie, jednoduché opracovanie, nehorľavosť a 100% recyklovateľnosť.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys