NÁŠ TIP: Stojany a vešiaky na bicykle

5. 4. 2023

Jar so sebou prináša nielen väčšiu porciu slnečných lúčov, ale aj množstvo novej energie. Väčšina z nás začína vyťahovať bicykle a vyráža na výlety či do práce na bicykli. Máte ale kde svoje bicykle všetkých vašich vášnivých cyklistov kam zaparkovať a uložiť? Preskúmajte našu ponuku praktických stojanov a vešiakov na bicykle už teraz!

Stojany na bicykle sú praktickým pomocníkom na bezpečné uskladnenie a parkovanie väčšieho počtu bicyklov v blízkosti alebo vo vnútri Vašej firemnej budovy, reštaurácie či obchodu. Kvalitné stojany na bicykle z našej ponuky sú vhodné na komerčné i domáce použitie. Vyberať môžete z 3 typov:

  • Stojany na bicykle na zem

  • Stojany na bicykle na stenu

  • Vešiaky na bicykle

Stojany na bicykle na zem

Stojany na bicykle na zem môžete umiestniť nielen pred budovu ale aj dovnútra do miestnosti na uskladnenie bicyklov.
Stojany na bicykle na zem z našej ponuky sú vyrobené z kovovej robustnej konštrukcie s jednoduchou montážou. Kovová konštrukcia zaisťuje stojanom na zem najmä vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vyberať môžete stojany na bicykle na zem s kotvením k zemi či na zabetónovanie do zeme.


Stojany na bicykle na stenu

V prípade ak nemáte dostatok miesta na zemi či nechcete stojany upevňovať k zemi, môžete využiť aj stojany na bicykle na stenu.
Stojany na bicykle na stenu k stene ľahko pripevníte pomocou kotviacich prvkov vašej firemnej budovy alebo reštaurácie. Ušetríte si tak nielen miesto na pozemku, ale vďaka funkčným prvkom sa nemusíte báť ani zašpinenia steny vašej budovy. Vnútorné aj vonkajšie použitie.


Vešiaky na bicykle

Zaujímavou alternatívou k stojanom sú aj vešiaky na bicykle, ktoré sú užitočné najmä napríklad v cyklopredajniach ako spôsob prezentácie zákazníkom. Využiť ich môžete ale aj v domácnosti, rodinných domoch alebo garáži skrátka všade tam, kde nie je dostatok miesta na zemi.

Vyberať môžete vešiaky na bicykle s hákmi, s horizontálnym alebo vertikálnym uložením alebo s vodíkmi na uľahčenie parkovania bicyklov.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys