NÁŠ TIP: Patchwork sedacie súpravy a kreslá!

2. 10. 2023

Páči sa Vám Patchwork nábytok a radi by ste si do svojej firmy alebo obývačky tiež umiestnili originálne a pohodlné kreslo alebo sedaciu súpravu?
Vyzdobte svoju firmu či obývačku originálnym kúskom a preskúmajte všetky sedacie súpravy a kreslá s čalúnením Patchwork už teraz!

Moderné farebné kreslá a sedačky čalúnené do preslávenej poťahovej látky Patchwork si zamilujete nielen Vy, ale aj Vaši zákazníci. Kvalitu vybraných Patchwork kresiel či sedacích súprav navyše skvele dopĺňajú aj prírodné materiály poťahu a konštrukcie.
Vyberať môžete originálne Patchwork kreslá, medzi ktorými nájdete aj tzv. „ušiaky“:


Každé kreslo a sedacia súprava Patchwork sú vďaka individuálnemu skladaniu vzorov technikou Patchwork, ktorá je v súčasnosti veľmi vyhľadávanou najmä pre jej jedinečnosť, živosť, farebnosť a pestrosť vzorov, skutočne jedinečným originálom!


Patchwork kreslo či sedaciu súpravu môžete umiestniť napríklad do svojej novootvorenej či rekonštruovanej kaviarne, firemného lobby či recepcie. Skvele oživí každú miestnosť, zaujme na prvý pohľad a spríjemní všetkým Vašim hosťom ich posedenie.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys