NÁŠ TIP: Ohrievače pre zimnú pohodu!

15. 11. 2023

Potrebujete čo najskôr vyhriať studenú miestnosť v byte, komerčné priestory alebo rýchlo rozmraziť stroj? Máme pre Vás riešenie! Praktické a výkonné elektrické ohrievače, radiátory a priemyselné ohrievače!

Praktické ohrievače slúžia na rýchle a efektívne vykurovanie miestnosti či konkrétneho miesta v rôzne veľkých priemyselných priestoroch. Skvelým riešením sú najmä v priestoroch, kde chýba centrálne kúrenie alebo kde vykurovanie nie je z mnohých dôvodov dostačujúce. Vybrané ohrievače z našej ponuky sú vďaka nízkej hmotnosti navyše plne prenosné a vďaka ochrane proti prehriatiu, termostatu aj veľmi bezpečné. Slúžia vo väčšine prípadov najmä ako doplnok k bežnému kúreniu, a to hlavne vplyvom vyššej spotreby elektrickej energie.

Aké parametre zohľadniť pri výbere ohrievača?

  • Veľkosť a izolačné schopnosti miestnosti
  • Frekvenciu používania ohrievača
  • Maximálny vykurovací výkon
  • Stupeň ochrany
  • Bezpečnostné funkcie
  • Príkon
  • Hmotnosť

Elektrické ohrievače a olejové radiátory pre menšie priestory

Elektrické ohrievače a olejové radiátory s maximálnym vykurovacím výkonom do 5 kW sú vhodné najmä na vykurovanie menších priestorov ako sú napríklad chaty, chalupy, domáce dielne, pivnice, garáže a ďalšie. Vďaka ich výkonu Vám efektívne zaistia príjemnú teplotu aj v chladných dňoch na chalupe či pri práci v nevykurovanej miestnosti.
Elektrické ohrievače do komerčných priestorov

Na vykurovanie komerčných priestorov, bodové vyhrievanie vonkajších pracovísk či rozmrazovanie vozidiel odporúčame skôr výkonnejšie priemyselné elektrické ohrievače s maximálnym vykurovacím výkonom až 15kW:


Teplovzdušné plynové turbíny

Na vyhrievanie či vysúšanie odvetraných priestorov a na rozmrazenie priemyselných strojov či napríklad vodovodného vedenia odporúčame zvoliť skôr teplovzdušné plynové turbíny:


NÁŠ TIP: Tepelné plynové žiariče na Vašu záhradku!

Predĺžte si sezónu na záhradke Vašej reštaurácie, prípadne zažite príjemné posedenie na terase aj pri chladnejších večeroch. Tepelný plynový žiarič sa postará o príjemnú teplotu a tepelný komfort, aj keď teplota na stupnici teplomera klesá.
Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys