NÁŠ TIP: Kancelársky nábytok MIRELLI A+!

6. 5. 2024

Funkčnosť, každodenná praktickosť a výhodná cena. To je kancelársky nábytok MIRELLI A+ charakteristický svojou jednoduchosťou a praktickým využitím, ktorý nachádza miesto najmä v kanceláriách malých firiem či v domácej pracovni. Obľúbené dezény dreva dodávajú nábytku MIRELLI A+ potrebný pocit útulnosti a hrejivosti, ktorý na svojom pracovisku určite oceníte.

Aké dezény v rade MIRELLI A+ nájdete?

Prvky rady MIRELLI A+ je možné vyberať z 5 atraktívnych dekorov:

  • Breza
  • Orech
  • Čerešňa
  • Biela
  • Dub sonoma

Písacie stoly

Základný prvok kolekcie MIRELLI A+ tvoria pracovné stoly v základnom rovnom a ergonomickom prevedení. Dosky stolov majú hrúbku 25 mm. Spojením stolových a skriňových prvkov docielite moderné pracovné prostredie.
Doplnky k stolom

Potrebujete rozšíriť Váš pracovný stôl, spojiť dva stoly k sebe alebo zaistiť pri práci väčšiu mieru súkromia? Prezrite si doplnky pre písacie stoly MIRELLI A+ v ktorých nájdete napríklad spojovací stolík a paravány rôznych veľkostí.


Kontajnery

V prípade, že by Vám nestačil úložný priestor, môžete priestor pod pracovným stolom následne skvele doplniť o kancelárske kontajnery, ktoré disponujú 4 zásuvkami.
Kancelárske skrine

Praktické riešenie úložného priestoru a zároveň úschovu všetkých šanónov a pracovných vecí Vám následne poskytnú kancelárske skrine MIRELLI A+, ktoré ponúkame vo variantoch bez dverí, s klasickými dverami alebo zasúvacími dverami.


Zadné steny skríň sú s dezénom a umožňujú tak umiestnenie skríň do priestoru.

Doplnky k skriniam

Potrebujete viac úložného priestoru, ale vo vašom interiéri už dochádza miesto? Jednoducho rozšírte úložný priestor do výšky pomocou nadstavieb. Môžete do nich bezstarostne uschovať vaše menej používané dokumenty. Nadstavbu môžete vyberať buď so zasúvacími, klasickými dverami alebo bez dverí.


Hotové zostavy kancelárskeho nábytku

Vyriešiť ideálnu kombináciu kancelárskeho nábytku, ktorý spolu bude navzájom ladiť a pritom poskytne dostatok priestoru, môže byť niekedy pomerne zložitý proces. Pokiaľ si chcete vybavenie svojej kancelárie alebo pracovne uľahčiť, potešíme vás. Vyriešili sme všetko za Vás!


Vyberte si zostavu nábytku MIRELLI A+, ktorá najlepšie bude spĺňať Vaše požiadavky a najviac bude lahodiť Vášmu oku.
TIP ZÁVEROM: Nespornou výhodou nábytku MIRELLI A+ je aj jeho skladová dostupnosť, nemusíte sa teda báť dlhého čakania na váš objednaný nábytok.

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys