NÁŠ TIP: Elektricky zdvíhacie stoly do dielne

31. 1. 2024

Dlhé sedenie pri stole nie je ideálne pre Vaše zdravie ani pracovný výkon. Elektricky zdvíhacie stoly do dielne ponúkajú možnosť nastaviť si výšku Vašej pracovnej plochy presne podľa Vašich predstáv a zároveň môžete striedať prácu postojačky a posediačky.
Striedavé sedenie a státie pri práci prospieva Vášmu chrbtu, má priaznivý efekt na krvný obeh, zvyšuje efektivitu práce a znižuje únavu.

Nastavenie požadovanej výšky pri výškovo nastaviteľných pracovných stoloch je vždy pohodlné a rýchle. Jednotlivé modely sa líšia:

•         využitím jedného či dvoch motorov,

•         rozsahom nastaviteľnej výšky,

•         rýchlosťou zdvihu

•         a nosnosťou stola.

Vybrané elektricky zdvíhacie stoly do dielne potom ponúkajú možnosť uloženia obľúbených pozícií. Z našej ponuky môžete vyberať podľa šírky pracovnej dosky, typu aj farby podnože. Pracovná doska stolov je vyrobená z masívnej škárovky z tvrdého dreva s hrúbkou 40 mm. Rozsah nastaviteľnej výšky je pri oboch typoch stolov 690 – 1340 mm. Nosnosť stola je 120 kg pri rovnomernom zaťažení.Hlavné výhody dielenského zdvíhacieho stola

Dlhé sedenie pri stole nie je ideálne pre Vaše zdravie ani pracovný výkon. Elektricky zdvíhacie stoly do dielne ponúkajú možnosť nastaviť si výšku pracovnej plochy presne podľa Vašich predstáv. Svoje uplatnenie nachádza najmä v prevádzkach a domácich dielňach, kde treba nájsť vhodnú polohu pre detailnú či kontinuálnu prácu, prípadne ju meniť podľa konkrétnych pracovných úkonov. Určité činnosti tak môže pracovník vykonávať v sede, ďalšie potom v stoji.
Striedavé sedenie a státie pri práci prospieva nielen chrbtu, ale má aj priaznivý efekt na krvný obeh, zvyšuje efektivitu práce a znižuje únavu. Zlepšuje aj prekrvenie dolných končatín. Niektorým ľuďom striedanie práce v sede a v stoji pomáha tiež k lepšiemu sústredeniu, koncentrácii, produktivite a odbúraniu stresu.

Obľúbené pozície a automatické polohovanie

Samotné polohovanie výškovo nastaviteľného stola je možné vykonať na milimeter presne stlačením tlačidiel hore/dole na ovládacom paneli. Uložiť si môžete svoje obľúbené pozície v sede aj v stoji. To oceníte nielen pri striedaní pracovných polôh, ale aj tam, kde sa pri stole mení viac pracovníkov. Súčasťou modelu je aj režim HMS, ktorý automaticky mení polohy dosky, čo prispieva tzv. aktívnemu sedeniu. Podsvietenie tlačidiel zaručí pohodlné nastavenie aj za horších svetelných podmienok.

Bezpečnosť a stabilita za všetkých okolností!

Zdvíhací stôl je vybavený pokročilým systémom ochrany, ktorý zaistí nielen ochranu proti prekážkam v pohybe, prehriatí, preťažení, ale aj desynchronizácii motorov. Nemusíte sa tak báť o bezpečnosť a stabilitu zdvíhacieho stola ani pri jeho najvyššej polohe.

Dôležité: Pre montáž stola využite iba návod z odkazu nižšie!

Volajte zadarmo
Po - Pia 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vašu firmu do 24 hodín

B2B Partner s.r.o.
Šulekova 2
811 06 Bratislava

 

b2bpartner.sk biano.sk

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všetky práva vyhradené.
Profesionálny e-shop na mierushopsys